ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Ромашковий чай захистить жінок від раку грудей

Ромашковий чай захистить жінок від раку грудей Чашка ромашкового чаю допоможе запобігти раку грудей, стверджують дослідники. Чай містить особливу хімічну речовину - апігенін, який блокує розмноження ракових клітин.

Вчені з Університету штату Огайо виявили цікаву властивість апігеніну, який може блокувати здатність клітин раку молочної залози розмножуватися і зупиняє їх поширення. Крім того, ця речовина робить ракові клітини більш чутливими до лікарської терапії проти раку.

Настій ромашки, петрушки і селери є найбільш поширеними джерелами апігеніну, але його також можна виявити в багатьох фруктах і овочах, які зустрічаються в середземноморській дієті.
Апігенін, як це було показано в ході дослідження, надає протизапальну дію, крім того, він є «провідником» поживних речовин, які безпосередньо впливають на ракові клітини. Ця дія допомагає білкам виправити порушення в РНК молекули, що несуть генетичну інформацію, - що зустрічається в 80% випадків виникнення раку.

Молекулярний генетик професор Андреа Досефф, вчений з Університету штату Огайо, сказав: «Ми знаємо, що повинні харчуватися правильно, але в більшості випадків ми не знаємо фактичні причини, чому ми повинні це робити. Тепер ми переконалися, що наше здоров'я прямо залежить від поживних речовин, що надходять в організм з їжею, які надають позитивну дію на багато білки».

Ромашковий чай, Жіноче здоров'я, рак грудей
Оціни пораду →
Переглядів: 705
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ