ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Правильний догляд за бровами

Правильний догляд за бровами Хто з жінок з приходом весни ще ретельніше не розглядає себе у дзеркалі? Новизна, свіжість, яскравість фарб на вулиці якимось дивовижним чином відбивається і на нашому настрої. Якщо взимку все частіше хотілося укутатися у щось велике, пухнасте і тепле, то тепер ми так і подумуємо про всілякі експерименти над своєю зовнішністю, гардеробом, іміджі і т.д. Між тим, важко собі уявити красиву жінку без брів і вій. Доглянуті брови правильної форми надають особливої виразності очам і визначають вираз обличчя.

Купуючи різні косметичні засоби для обличчя, тіла, рук, нігтів, ніг (крем, тонік, маску, скраб і т.д.), чомусь про бровах ми забуваємо. Адже привабливість жіночого обличчя багато в чому залежить саме від форми і кольору брів. Добре доглянуті брови додають особі виразність, роблять його ще красивішим. Як і будь-яка частина нашого тіла, брови також потребують регулярного догляду. Увечері, поряд з очищенням особи, необхідно очищати брови, так як за день на них осідає велика кількість частинок пилу.

Кожна з нас хоч раз в житті ставала жертвою моди. Раніше переважна більшість жінок мріяло стати «кипіння» блондинкою. Бідні волосся обесцвечивались, ставали жовтого кольору, псувалися і гинули під натиском гідропериту ... Чимало можна сказати про «первісної» завивці волосся, так званої "хімії". З певною періодичністю мода на брови теж дає про себе знати: їх форма змінюється від темних густих до вищипані в ниточку, від прямих - до круто вигнутих... Якщо, милі дами, Ви завжди хочете бути привабливими, доглянутими, красивими, то не варто сліпо слідувати тенденціям моди. Пам'ятайте про те, що брови повинні виглядати природно. Форму і ширину брів потрібно підбирати до типу особи, суворо індивідуально.

Для різних форм обличчя підходять такі брови:
1. Маленькі очі можна збільшити, якщо акуратно підмалювати брови, а також збільшити відстань між ними, вищипнути волоски з боку носа. Якщо очі близько посаджені, то відстань між бровами повинно бути більше.
2. Хочете виглядати молодше? Тоді спробуйте збільшити відстань між бровами, не зменшуючи їх ширини, а з боку скронь зробіть витончений вигин.
3. Довгастому особі підійдуть прямі, віддалені від перенісся, брови.
4. Трикутникове особі підходять підняті вгору і закруглені брови. А от прямі брови - це не зовсім те, що Вам потрібно.
5. Для овального особи найбільш підходящий варіант - дугоподібні брови.
6. Квадратному особі рекомендуються довгі, високо підняті брови, хоча допускаються і злегка дугоподібні.
7. Якщо у Вас кругле обличчя, то брови повинні бути підняті вгору, а на кінці кілька закруглені.

Прості істини:
1. Щоб брови були красивими, важливо правильно визначити їх початок і кінець.
2. Брова має починатися безпосередньо над внутрішнім кутом ока.
3. Волоски на переніссі, що виходять за цю лінію, видаляються.
4. Для визначення кінця брови потрібно взяти олівець, прикласти його від крила носа до зовнішнього кута ока. Кінець брови - у точці перетину олівця з бровою. Найвища точка брови повинна знаходитися на лінії, що йде від центру верхньої губи через зіницю до брови.
5. При догляді за бровами і віями рекомендується використовувати маленьку щіточку для вій. Буде корисно, якщо Ви змочіть її в касторовій або оливковому маслі.
6. Змінити форму брів можна швидко і легко за допомогою пінцета і олівця. От тільки перш ніж приступити до цього процесу, переконайтеся в тому, що вибрали потрібну форму.
7. Перед виходом з будинку не рекомендується вищипувати брови, тому що можливо почервоніння. Краще робити це перед сном.

Як правильно робити епіляцію?
1. Спочатку вимийте руки з милом.
2. Протріть спиртом або лосьйоном пінцет.
3. Нанесіть на шкіру крем.
4. Злегка натягніть пальцями шкіру в області брів. Щічками пінцета захопіть волосся біля самого кореня. Тримаючи пінцет під гострим кутом до поверхні шкіри, швидким ривком висмикуйте волосся у напрямку його росту.
5. Спочатку видаліть кілька волосин на одній брови, а потім на іншій. Перевірте симетричність.
6. Продовжуйте далі. Брова має звужуватися до зовнішнього кінця.
7. Після депіляції протріть шкіру спиртом і нанесіть лосьйон або крем.
8. Не забудьте обробити пінцет.

Все просто і легко. Але без цих маленьких хитрощів ні одне красиве і доглянуте обличчя не буде до кінця гармонійним. Не забувайте про свої брівках, милі пані! Будьте щасливими, впевненими в собі і привабливими!

Оціни пораду →
Переглядів: 1708
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ