ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Список документів, які потрібно взяти з собою в пологовий будинок

Список документів, які потрібно взяти з собою в пологовий будинок Чим менше часу вам залишається до передбачуваної дати пологів, тим більше питань виникає. І одним з таких питань є, що взяти з собою в пологовий будинок? Список речей, які знадобляться Вам під час пологів, Вам дадуть в пологовому будинку. Але крім речей, вам важливо пам'ятати про документах.

Перше, на що варто звернути увагу - це те, що речі бажано збирати самостійно і краще це зробити завчасно.

Читайте також: Графік планової мийки пологових будинків Києва на 2014 рік

Головні документи, які необхідно завжди при собі мати - це паспорт і його ксерокопія (першої сторінки і прописки), а також обмінна карта, з наявністю всіх ваших результатів необхідних аналізів і УЗД. Напевно, Ваш лікар попереджав вас про те, що слід носити ці документи на останніх тижнях з собою постійно - адже пологи можуть початися в будь-який момент і застати вас, скажімо, в магазині.

У разі, якщо під час вступу до пологового будинку у вас не буде обмінної карти, то лікарі не тільки не матимуть важливої інформації про протікання вагітності, але також не будуть проінформовані про ваше загальне здоров'я. А це дуже важливо, адже проінформований, значить озброєний. Забезпечте лікарів всією необхідною інформацією! Адже в наш час народжує ВІЛ-інфікована жінка, або жінка з патологією плоду - це, на жаль, не рідкість. Вагітні, які не мають обмінної карти, госпіталізуються або в інфекційні відділення пологових будинків, або в інфекційний пологовий будинок.

Також потрібно взяти з собою поліс обов'язкового медичного страхування і контракт з пологовим будинком, якщо ви заздалегідь домовилися про пологи в платній клініці.

Ще один документ, який повинна мати при собі вагітна - це родовий сертифікат, який видається з 30-го тижня вагітності. Якщо у вас з якихось причин його немає, не переживайте, відсутність сертифікату нічим не загрожує. При надходженні жінки в пологовий будинок без родового сертифікату, пологовим будинком вживаються заходи щодо отримання родового сертифікату, в тому числі через жіночі консультації. У разі укладення жінкою договору з пологовим будинком про надання платних послуг талон № 2 родового сертифікату не оплачується.

У разі, якщо ви домовилися з пологовим будинком на партнерські пологи, то необхідно мати при собі паспорт чоловіка й довідку про стан його здоров'я, а також аналізи чоловіка ( мазок на стафілокок і кров на РВ, флюорографія ), адже лікар повинен бути впевнений, що здоров'ю маляті при пологах нічого не зашкодить.

Також необхідно, щоб при вас була адреса пологового будинку, контактний телефон лікаря, якщо у вас була попередня домовленість з ним.

Отже, список документів, необхідних для пологового будинку, виглядає так:
- Паспорт + ксерокопія;
- Обмінна карта;
- Страховий поліс;
- Контракт з пологовим будинком ;
- Родовий сертифікат;
- Паспорт чоловіка + довідка про його здоров'я з результатами аналізів;
- Адреса пологового будинку + телефон лікаря

Легких вам пологів!

РОДДОМ, роды, документы в роддом, пологовий будинок, Список документів в пологовий будин
Оціни пораду →
Переглядів: 2554
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ