ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Скільки у цьому році коштує зібрати дитину до школи

Скільки у цьому році коштує зібрати дитину до школи Перш, ніж відправиться на шкільний шопінг, склади список. Потім подивися на нього уважно, порадься з дитиною і обговори перелік покупок. Це потрібно для того, щоб: не забути купити
потрібне, не купити зайве, не вислуховувати ридання дитини «А-а-а! Я хочу ще ось це! Воно зелененьке і там супергерої-і-і! », Значно скоротить час на покупки.

До вибору шкільного приладдя підходь розсудливо, спокійно та осмислено: витрачати купу грошей на суцільне обдурювання у вигляді «вбудованого охолоджувача для кулькової ручки» так само безглуздо, як і купувати найдешевші зошити, в яких ледь проглядається малюнок клітинки.

Отже, що потрібно купити і скільки це коштує, Borispol.org.ua спробує тобі допомогти.

Шкільна форма: костюм для хлопчика коштуватиме від 600 до 1,5 тис. грн. Для дівчинки буде дешевше в середньому на 200 грн. Ціна сорочок і блуз - від 30-40 грн. за синтетику, і до 400 за натуральну тканину.

Взуття: шкіряне взуття і для дівчаток, і для хлопчиків коштує стільки ж як і для дорослих. Тут заощадити не вийде. Дешевші варіанти шкільних туфель - близько 500 грн., Кожзам - близько 200.
На спортивному взутті можна буде заощадити: воно не підніметься в ціні до шкільного буму: брендові кросівки до 1000 грн., простіші варіанти або стокові - до 500.

Спортивна форма: від 200 до 400 грн за якісний костюм минулорічного сезону (такий ж, але нинішнього року - 500-800 грн.).
Заощадити можна, купивши менш якісний на ринку за 150-200 грн., Але в цьому навряд чи є сенс: спортивні магазини в цей час повні робити розпродажі та акції.

Рюкзак: ця покупка може виявитися найдорожчою в шкільному списку - все залежить від того, скільки і за що готові заплатити батьки. За рюкзак з ортопедичною спинкою, амортизаторами для ходьби і вбудованим ядерним реактором доведеться віддати 1,5 - 2 тис. грн. Найдешевший варіант на ринку - 50 грн., найоптимальніший - за ціною від 300 до 400 грн.

Зошити та обкладинки до них: ціна тонких зошитів у клітинку і лінійку - від 1,5 грн., нотні зошити і прописи - до 20 грн.
Обкладинки для зошитів - від 5 грн. за
набір, а для книг - близько 15 (бажано
купувати ті, що регулюються і трансформуються під різний розмір книг).
Обкладинок краще купити кілька різних
варіантів, тому що ну ніхто ще в нашому
Міністерстві освіта не здогадався ввести хоч якісь стандарти. Економний і творчий підхід до вирішення питання - обгортковий папір.

Пенали, ручки, олівці, фломастери тощо: Тканинний пенал коштує від 15 грн., Жорсткий - від 30 грн. На ручках і
фломастерах краще не економити - швидко ламаються.
Набір кулькових ручок хорошої якості - близько 20 грн.,
Фломастерів - 50-60 грн.
З олівцями простіше - вітчизняні виробники пропонують гарну продукцію за ціною від 10 грн. за набір.

Картон, папір: за 100 аркушів білого паперу - близько 15 грн., І близько 30 грн. за кольоровий. Альбоми для малювання та набори картону приблизно в одній ціні - 15-30 грн.

Пластилін, фарби: 15-30 грн. за коробку пластиліну і від 30-40 грн. за набір гуаші.
Акварель коштує набагато менше - близько 15 грн. за палітру з пензликом. Набір пензликів з натуральним ворсом - 5-10 грн.

А ще не забути: сумку для змінного одягу, скотч, ножиці, клей, кнопки, скріпки, файли, папки, серветки, коректори... На весь цей набір піде близько 100-150 гривень.

І, звичайно, букет на Перше вересня! Він коштуватиме від 50 до 300 гривень. (Наприклад, красива орхідея улюбленій вчительці).

Підсумовуємо:
середня ціна комплектації майбутнього школяра у цьому році - 4 тис. гривень.

Більше, звичайно, - скільки завгодно, а от
якщо є мета заощадити - зверни увагу на
стокові спортивні магазини, акції і розпродажі в торгових центрах. А канцелярські товари купуй в оптових
магазинах (папір, ручки або папки
можна придбати в 2 рази дешевше).

зібрати дитину до школи, Скільки коштує
Оціни пораду →
Переглядів: 1355
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ