ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Переселяємось до Києва: як купити квартиру на Печерську

Переселяємось до Києва: як купити квартиру на Печерську Печерськ - це район Києва , протяжністю майже в 30 кілометрів , уздовж правого берега Дніпра. Історичні джерела свідчать про те , що саме з цього району почалося зародження Києва . Спочатку на тому місці , де зараз знаходиться Печерськ , був лише Печерський монастир , а з часом почалася забудова прилеглої території. Ймовірно з цієї причини Печерськ знаходиться практично в самій середині Києва .
Ось тут ви можете купити квартиру на Печерську
 
Сьогодні Печерськ один з найдорожчих за вартістю нерухомості районів Києва. Тим не менше, попит на квартири в Печерську залишається стабільним , незважаючи на дуже високі ціни. Купити квартиру в Печерську в Києві дозволить собі абсолютно не кожна людина . Оцінка середньої вартості квадратного метра в даному районі коливається від 3,7 до 4,5 тисяч доларів. Це ціна майже в 1,5 рази вище , ніж ціна на аналогічну нерухомість в інших районах міста. Однак потрібно зауважити , що високий рівень цін у Печерську цілком виправданий. У цьому районі знаходиться величезна кількість навчальних закладів , досить багато дитячих садів і медичних установ .
 
У Печерську розташовані найкрасивіші будівлі Києва і безліч пам'яток, наприклад , Маріїнський палац . Побожні люди будуть раді проживати поблизу від Києво -Печерської лаври , а також від численних церков , розташованих у цьому районі. Світські люди також знайдуть собі масу розваг , так як в Печерську побудовано декілька театрів і кінотеатрів , величезна кількість центрів культури і відпочинку , безліч бібліотек , а крім того , в Печерську знаходяться практично всі музеї Києва . Крім цього в Печерську досить чисте повітря , що пов'язано не тільки з великою кількістю зелених насаджень , але і з тим , що саме тут знаходиться Центральний ботанічний сад .
 
Печерськ - справді елітний район з відповідною нерухомістю , тому продаж квартири в Печерську може бути проведена як чесними людьми , так і шахраями , яких приваблюють високі ціни на житло в цьому районі. Для того щоб убезпечити себе від протиправних дій , краще купувати нерухомість в Печерську за допомогою посередника - агентства нерухомості. Фахівці не тільки підберуть оптимальний варіант , але і допоможуть забезпечити повну законність угоди, що укладається . Це позбавить покупця від можливих неприємних сюрпризів у майбутньому.

Автор: Геннадій Булка

квартира Печерск, купити квартиру Печерськ, квартира Київ
Оціни пораду →
Переглядів: 897
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ