ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Як правильно вибрати зошит для школярів?

Як правильно вибрати зошит для школярів? Твоя дитина в захваті від зошитів із яскравими обкладинками і білосніжними глянцевими листами ?

І правда : симпатична картинка , чіткі лінії , яскраві кольори - перед такою красою просто неможливо встояти!
Однак подібні зошити можуть не тільки знизити успішність маленького школяра , але і погано вплинути на його здоров'я . Виявляється , кольорові картинки відволікають малюка від навчальної діяльності , а сліпуча білизна аркушів погано впливає на зір учня . Як же вибрати по- справжньому якісний зошит ?
Хороший вибір ви знайдете, завітавши на сайт http://masteroffice.com.ua/tetradi-shkolnye

Якість паперу

Листочок зошита повинен бути трохи тонше аркуша паперу , яка використовується для копіювальної техніки , абсолютно непрозорим , а на дотик - злегка шорстким .

Колір паперу

Малюк , який пише в зошиті з білосніжними аркушами , отримує додаткове навантаження на очі. Це не кращим чином позначається на зорі дитини.

Обирай тільки ті зошити , листи в яких кольору топленого молока. Обов'язково звертай увагу на лінії ! Вони повинні бути синього , сірого або фіолетового кольору. Простеж , щоб лінійки і клітини були добре пропечатані , а лінії на розворотах збігалися.

Твій малюк йде в перший клас ? Перевір , щоб букви в прописах були зображені не крапками , а пунктиром .

Обкладинка

Надто яскраві обкладинки із зображенням улюблених мультиплікаційних героїв відволікають увагу дитини. У першу чергу , це позначається на успішності учня .

Крім того , такі обкладинки часто важко підписувати , адже на глянцевому папері пише не кожна кулькова ручка.

Шпаргалки

Вибирай зошити , на зворотному боці яких розміщена корисна інформація . Таблиця множення , метрична система або основні правила граматики, які знадобляться твоєму малюкові !

Якщо твій школяр вередує і будь-яку ціну намагається роздобути зошит із зображенням милого цуценяти або улюбленого персонажа , не варто відмовляти йому в подібному задоволенні. Просто домовся з малюком , що писати в такому зошиті він буде тільки вдома.
Ось основні поради для підобору зошита для маленького учня. Ну а для офісу обираьте зошит на свій смак smile

вибрати зошит, школьний зошит, школярі, канцелярія
Оціни пораду →
Переглядів: 1076
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ