ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Як ляльки виховують дівчаток

Як ляльки виховують дівчаток Звичайно, улюбленими іграшками дівчаток всіх часів і народів були ляльки. Вони завжди радують око, розвивають уяву і допомагають формулювати стиль. Адже сукні з магазинів далеко не завжди подобаються маляткам, тому їм доводиться вчитися шити або хоча б конструювати нову одежу.

До того ж, ляльки бувають не тільки класичними твердими пластмасовими або фарфоровими, але і м'якими, музичними та навіть паперовими. Ну як тут не почати креативити?

Граючи з лялькою, дівчинка вчиться її умивати, одягати, укладати спати. Таким чином, через гру, малятко готується до
майбутнього материнства.

Ви повинні пам'ятати, що вибір ляльки дуже важливий, адже вона зіграє дуже важливу роль у формуванні ставлення до життя в майбутньому.

У Радянському Союзі було дуже багато порцелянових ляльок в шикарних сукнях. Багато колекціонували їх, причому навіть не дозволяли дочкам грати з ними, а просто виставляли на поличку для краси.

Величезним проривом в індустрії стали ляльки Барбі, коли виробники стали
експериментувати з іміджем. Мільйони дівчаток у всьому світі хотіли отримати
Барбі в якості подарунка на свято або іменини. Напевно і Ви теж були серед
них.

Такі ляльки вже не втілювали ідею материнства, а були символом красивої,
незалежної та успішної жінки. Якраз в цей час в суспільстві все більше стали
з'являтися феміністичні настрої. Барбі - жінка з ідеальною фігурою, власним
будинком, хорошим автомобілем і чоловіком-красенем на ім'я Кен.

Дівчатка, які грали з такими ляльками, забули про материнський початок і думають лише про нові наряди і аксесуарах для неї.

Японія стала першою, хто заборонив продавати емансипованих ляльок на своїй території. Вся справа в тому, що багатовікові традиції цього народу вихваляють тілесну і душевну красу. Пропорції фігури Барбі абсолютно не схожі на пропорції японських жінок (і не тільки японських).

Трохи пізніше вже і в Європі фахівці стали говорити про негативний вплив таких іграшок на психіку дівчаток.

Намагаючись дотягнутися до неможливого ідеалу краси, яким є Барбі, дівчатка часто підривали здоров'я через занадто суворих дієт або нервових розладів.

Серед сучасних дітей дуже популярні ляльки Братц, Моксі, Вінкс. Виробники
намагаються виправити колишню помилку і намагаються випускати набори, де ці модні ляльки виступають в ролі сучасних матусь або нянь.

Зараз на поличках в магазинах стоїть безліч різноманітних ляльок, і батькам важливо пам'ятати, що вибір іграшки обов'язково вплине на те, якою стане Ваше донечка в майбутньому.

ляльки, виховують, дівчаток
Оціни пораду →
Переглядів: 1556
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ