ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Куди в Київській області відправити на відпочинок дитину...

Куди в Київській області відправити на відпочинок дитину... «Движение Борисполя» з'ясували, що цього року проблема літнього відпочинку та оздоровлення дітей Київської області практично повністю ляже на плечі батьків.

У обласної влади не вистачає коштів для реалізації власної програми відпочинку та оздоровлення дітей у дитячих таборах. Державний бюджет також тріщить. Серед першочергових завдань уряду Тимошенко сьогодні немає фінансування відпочинку та оздоровлення «квітів життя» - уряд латає дірки в бюджеті, щоб мати змогу хоч якось заплатити бюджетникам та пенсіонерам. Та й бізнес, що в минулі роки суттєво допомагав коштами дитячим закладам, таборам та санаторіям, ледь виживає, а тому також доволі скупий на гроші.

Таким чином, вирішення питання літнього відпочинку та оздоровлення дітей все більше лягає на плечі батьків. І обходиться це сьогодні недешево. Трапляється й таке, що влаштувати дитину в табір не можна через банальний брак місць. Ситуація ця склалася не сьогодні: роками систему дитячих оздоровчих закладів, що залишилася нам в спадок від Радянського Союзу, руйнували і недбалі чиновники, і кмітливі бізнесмени. Безліч таборів, розташованих в найпривабливіших куточках країни, були приватизовані та переобладнані на курортні містечка для дорослих, бази відпочинку для «еліти» тощо.

Свого часу безкарному розбазарюванню майна став на заваді уряд Віктора Януковича. 2004 року було ухвалено дві постанови Кабміну, якими заборонялася приватизація та перепрофілювання дитячих оздоровчих закладів. Цими постановами лише в Київській області тоді було врятовано близько двох десятків дитячих таборів та санаторіїв.

Відтоді багато води спливло. Політика уряду Тимошенко не відрізняється окремою увагою до дітей. І як розвиватиметься система дитячих оздоровчих закладів, сказати сьогодні не можна.

Аби допомогти Вам у вирішенні нагального питання відпочинку дітей, «Движение Борисполя» детально вивчили пропозиції у цій сфері. Найкращі, на наш погляд.

Місця для оздоровлення вашої дитини

Для початку кілька порад. Шукаючи для дитини табір, не варто зосереджуватись на близькості закладу до «батьківської хати». Звичайно, спокійніше, якщо дитина відпочиває майже поряд. Але якщо є бажання зекономити, то варто вивчити пропозиції таборів не лише Київщини, а й сусідніх областей. Економія може бути такою відчутною, що батьки щонеділі зможуть дозволити собі відвідувати дитину. Навіть якщо врахувати витрати на дорогу туди й назад, все одно вийде дешевше.

Що ще помітно - чим далі до Києва, тим дешевше коштують путівки. За межами області ціни ще більш прийнятні.

А тепер, власне, інформація, що стане в пригоді батькам.

Табір «Чайка» - лікуємось чаями

Дитячий оздоровчий табір санаторного типу розташований у Богуславському районі. Табір знаходиться на території соснового лісу, в екологічно чистій зоні, на березі річки Рось. На базі табору проводиться ефективне лікування різних захворювань, починаючи від бронхітів та закінчуючи сколіозом. Теплолікування (озокерит, парафін), водолікування (ванни з трав), є масажний кабінет, фітобар (10-15 видів трав'яних чаїв), лікування мінеральною водою (Трускавецька, Миргородська, Поляна Купель і Квасова, Лужанська, Йодис - 3 види), а також лікування в соляних шахтах допоможуть батькам взимку не турбуватися за здоров'я дитини. Вартість путівки (21 день) - 2940 грн, пільгової (чорнобильці) - 2352 грн. Контактний телефон: 8 (067) 581 50 06.

Табір «Дорога до Бога» - здоров'я душі й тіла

Літній православний дитячий табір на базі дитячого оздоровчого табору «МАЯК» (с. Головач Полтавської області). У програмі: відпочинок, сонце, річка, сосновий ліс, спілкування з однолітками, духовні бесіди, ігри, конкурси. Харчування - п'ять разів на день: свіжі овочі та фрукти, молочні, м'ясні і рибні страви. Пожертва на проживання і харчування становить 490 грн. Кількість місць обмежена, заїзд з 12 по 26 серпня. Контактний телефон: 8 (095) 274 36 85.

Табір «ABC - camp» - навчаємось, відпочиваючи

Розташований на базі дитячого оздоровчого табору «Буревісник» у с. Клюсівка Ново-Санжарського району Полтавської області, в екологічно чистому сосновому лісі, на березі Ворскли. Головна «фішка» табору - навчання англійської мови. У таборі з дітьми постійно працюють носії мови - кваліфіковані викладачі британської школи ЕАС. Інтенсивність занять - 15 годин на тиждень. Крім навчання табір пропонує безліч можливостей для відпочинку: спорт, гуртки, екскурсії тощо. Вартість відпочинку - від 375 доларів США (близько 2800 грн за нинішнім курсом) на тиждень. Контактний телефон: 8 (053) 443 16 54, 8 (053) 443 34 47.

Табір «Козацька фортеця» - будемо козаками

Особливістю табору є виховання дітей в дусі справжньої Запорозької Січі. Діти потрапляють у вир Січового життя, насиченого козацькими традиціями, лицарськими звитягами, переймають досвід традиційного чоловічого виховання. Історичні розповіді, загартування, орієнтування на місцевості, переправа через річку, виживання в екстремальних умовах, різноманітні походи та екскурсії. Також в програмі вивчення основ козацького бойового мистецтва - гопака, верхової їзди, стрільби з лука, човнової справи, проведення різноманітних козацьких забав, змагань на силу, спритність, витривалість. Місце розташування: Черкаська область, Смілянський р-н, с. Плескачівка. Вартість - 1300 грн (11 днів). Контактний телефон: 8 (050) 410 79 32.

«borispol.at.ua» пропонує своїм читачам звернути увагу і на деякі інші заклади, які пропонують прийнятні умови відпочинку та оздоровлення дітей Київщини:

Санаторій «Дружний»
Адреса : м. Ірпінь, вул. Київо-Мироцька, 133
тел.: +38(04497) 2-99-07
Цей дитячій санаторій працює в літній період. Надає дітям загальнооздоровчі послуги.

Дитячий табір «Енергія»
Адреса : Київська обл., смт Ворзель, вул. Артема, 24
тел.: 8 (044) 974 60 78, 8 (044) 974 63 57.
Послуги: сезонний відпочинок (з червня по серпень).

Дитячій оздоровчий комплекс «Джерело»
Адреса: Київська обл., м. Буча, вул. Артема, 48
тел.: 8 (044) 972 75 28
Послуги: сезонний відпочинок (з червня по серпень).

Дитячий комплекс ім. Гагаріна
Адреса : м. Ірпінь, вул. Ломоносова, 28
тел.: 8 (044) 979 40 78, 8 (044) 979 43 30.
Послуги : сезонний відпочинок (з червня по серпень).

Обласний дитячий санаторій «Поляна»
Адреса: смт Баришівка, вул. Лісна
тел.: 8 (044) 765 14 33.

Дитячий оздоровчий комплекс «Дніпро»
Адреса: Обухівський район, смт Козин, вул. Солов'яненка, 214-б
тел.: 8 (044) 724 56 43, 8 (044) 259 22 45.
Послуги: спортивні та ігрові майданчики.

Оціни пораду →
Переглядів: 5272
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar
1
3 Спам
Да пусть лучше бухнет пару раз пацан чем протестантом станет. Отправишь сына своего, а вернется сын сын Божий.

... Тю, а куда этот мормон делся со своим зомболагерем? Я думал он сейчас начнет другую щеку подставлять, а он исчез ( ДАже не интересно
avatar
0
1 Спам
Ви залишили невірний номер санаторія "Дружний"....провірте, будь ласка, його)))
avatar
0
2 Спам
дякую, там навіть адреса не та. Виправлю.
avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ