ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

5 головних помилок при виборі бюстгальтеру

5 головних помилок при виборі бюстгальтеру № 1 . Бюстгальтер слід вибирати за розміром чашечки
Не слід .

«У мене третій розмір грудей » , - говоримо ми . Проте у швейній промисловості не існує будь-яких фіксованих розмірів.

Розрізняються два основних параметри :

- Розмір чашки (найчастіше вказується літерами , але у нашій країні у повсякденній мові прийняті цифри . Тут все легко : A відповідає першому розміру, B - другий , C - третій і так далі).

- обсяг поясу ( вказується в прив'язці до сантиметрів або до дюймів ) .

Можливо , ви на власному досвіді стикалися з цим : чашка одного бюстгальтера промаркована як С , а іншого - наприклад , як B. І обидва ліфчика на нас сидять відмінно! То якого ж розміру груди - другого або третього ?

Весь секрет у тому , що в першу чергу саме слід орієнтуватися на обсяг поясу.
Оскільки в бюстгальтері 75C чашка буде менше , ніж у бюстгальтері 85C .
Тому , перш за все варто запам'ятати свій об'єм під грудьми ( на всякий випадок, і в сантиметрах , і в дюймах ) і відповідно до нього підбирати бюстгальтер. У різних виробників при одному і тому ж обсязі пояса вам може підійти , наприклад , і чашка B , і чашка C.
А з першої омани автоматично випливає друга ...

№ 2 . Занадто тісна чашка , але при цьому занадто великий пояс

Ви можете носити ліфчик розміру 80A (тобто , з об'ємом пояса приблизно 85 см , і першим розміром чашки) , в той час як ваш реальний розмір під грудьми відповідає 75! Оскільки пояс ліфчика більше, ніж треба , то такий бюстгальтер вам не тисне . Але й не сидить як треба , адже чашечка насправді занадто мала.

Тому вам слід було б купити бюстгальтер розміру 75B (другого розміру). Це поширена помилка - багато жінок обирають занадто великий розмір пояса бюстгальтера , орієнтуючись на те , що він не тисне . Але проблема легко вирішувана , на щастя . Досить вірно підібрати розмір !

№ 3 . При покупці бюстгальтер потрібно застібати на найтісніший гачок

Коли ви приміряєте новий ліфчик , він повинен бути застебнутий на самий зовнішній гачок. І при цьому добре сидіти , не бути занадто вільним.
А ось застібати при примірці на середній гачок , і вже тим більше внутрішній - помилка. Чому ?

За час експлуатації пояс бюстгальтера схильний розтягуватися приблизно на 8 сантиметрів. Коли це відбувається , ми якраз і повинні перейти спочатку на середній , а потім на самий внутрішній гачок.
А от якщо бюстгальтер спочатку добре сидів тільки застебнутим на самий «тісний » гачок , його доведеться викинути набагато швидше . Оскільки занадто вільний пояс перестане справлятися зі своєю функцією.

№ 4 . Пояс бюстгальтера ззаду вище , ніж спереду

Ви регулюєте бретелі , і в результаті пояс на спині виявляється вище , ніж попереду? Цього бути не повинно. Просто даний бюстгальтер вам не підходить (можливо , має місце проблема № 2 , або весь ліфчик занадто великий , або , навпаки , малуватий ) .
Ліфчик ніколи не повинен розташовуватися ззаду вище , ніж спереду . У такому положенні він не підтримує груди як слід і створює неправильний силует.

№ 5 . Бюстгальтер будь-якого фасону підходить до будь-яких грудей

Кожна жінка розуміє - це далеко не так , але не завжди знаходить час і ресурси , щоб розібратися яка форма ліфчика краще саме для ії грудей.
Ну а чому б не зробити це зараз?
Важливе значення має відстань між двома грудьми . Вона може бути близькою або широкою.

З плином часу ця характеристика змінюється, і впливають на це різні фактори: зміна ваги , вагітність та годування , вік . Тому важливо оцінювати ситуацію саме в даний момент , а не « коли я схудну » або « зроблю пластику» .

Автор: Геннадій Булка

поради, Білизна, нижня білизна, бюстгальтер
Оціни пораду →
Переглядів: 3964
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ