ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Яке було ставлення до дітей у різні історичні періоди

Яке було ставлення до дітей у різні історичні періоди

В історії людства ставлення до дітей, до дитинства, в цілому мінялися дуже разюче, і щоб зрозуміти сьогоднішній етап нашого життя, корисно знати, як справи йшли в минулому.
В давнину дитину легко могли вбити через фізичний брак або з побоювань, що нічим буде дитину прогодувати. Батьки частіше залишали живими хлопчиків, ніж дівчаток. Дітей часто приносили в жертву богам. Такий звичай існував у багатьох народів: ірландських кельтів, галлів, скандинавів, єгиптян, і ін. Навіть в Римі, оплоті цивілізованого світу, дитячі жертвопринесення напівлегально існували.

Умертвіння дітей вважалося нормою аж до четвертого століття нашої ери. Лише 374 м н.е. стараннями церкви був прийнятий закон, який засуджує вбивство дітей. Тим не менш, вбивство незаконних дітей було звичайною справою аж до дев'ятнадцятого століття.

В 4-13 ст. н. е. нормальним вважалося відмовитися від дитини, відправити його в монастир чи в різні заклади для маленьких дітей, чи в будинок знатного роду в якості слуги чи заручника. В іншу сім'ю дитину могли продати, він був звичайним товаром.

Дітей завжди і скрізь погано годували. В багатьох сім'ях вважалося, що раціон дітей, особливо дівчаток, повинен бути дуже мізерним, а м'ясо краще давати в дуже невеликих кількостях або не давати зовсім.В середньовіччя дітей часто виводили всім класом зі школи, щоб вони подивилися на повішення, батьки також часто брали дітей на це видовище. Вважалося, що вид страт і трупів корисний для виховання дітей. До вісімнадцятого століття дуже великий відсоток дітей регулярно били. Знаряддями биття були батоги, палиці та багато іншого.Тільки в епоху Відродження стали всерйоз говорити, що дітей не слід бити так жорстоко, і то люди, що говорили це, зазвичай погоджувалися з необхідністю биття в розумних межах.

До вісімнадцятого століття дітей, не привчали ходити на горщик, а ставили їм замість цього клізми і свічки, давали проносне і блювотне, незалежно від того, чи були вони здорові чи хворі.

Десь з кінця 19 ст. і до наших днів, в Європі і США з'являється допомогаючий стиль виховання. Появляются батьки, готові прислухатися до почуттів дітей, довіряти їх емоційним потребам, цінувати близькість з дитиною, співчувати, коли йому погано, створювати умови для його розвитку та інтересів. Зараз для дітей дуже багато іграшок, сучасні діти швидко можуть освоїти комп'ютер, а там є велика кількість онлайн ігор mult-games.com.ua/igri-winxкультовий мультсеріал перейшов в онлайн-ігри. Це цікаво для дитини і допоможе в ії розвитку. Люди, яких виховують в цьому стилі, зазвичай виростають добрими, щирими, добре знаючими себе, творчими, адекватними та спонтанними. Вони не страждають від депресій і неврозів, у них сильна воля, вони легше, ніж інші витримують пресинг.

 

Автор: Яна Кукуруза

діти, виховання, спілкування, Ставлення
Оціни пораду →
Переглядів: 933
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ