ВойтиРеклама на сайте

Як одягти дитину взимку, щоб вона не простигла

Як одягти дитину взимку, щоб вона не простигла Батьки знають, що застуди трапляються від переохолодження або перегріву і подальшого переохолодження. Важливо одягнути малюка так, щоб він не замерз, але й не спітнів. Ми підготувала приблизну схему дитячого одягу при різних температурах, яка допоможе тобі уникнути непотрібних проблем.

Отже, як одягти дитину взимку, щоб вона не простигла

+ 5 / -5
Футболка з довгим рукавом, комбінезон мембранний або на синтепоні, зимове взуття на колготки, вовняні рукавиці або рукавички, шапочка з шерсті або сумішева з акрилом.

-5 / -10
Натільна білизна або термобілизна, тонка водолазка, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або мембранний, зимове взуття на колготки, шапочка вовняна, вовняні рукавиці або краги.

-10 / -15
Натільна білизна або термобілизна, костюм з флісу або шерсті, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або пуху. Капюшон надягаємо в разі сильного вітру.
Зимове взуття - валянки або зимові чоботи на вовняний носок або термошкарпетки. Непромокаючі або вовняні рукавиці з хутром.

-15 / -25
Все те ж, але прогулянки обмежуються у часі: не більше години по безвітряній погоді, не більше півгодини при вітрі. Діти до року при температурі нижче -15 не гуляють.

Але пам'ятаймо: всі діти різні. Звертай увагу і на індивідуальні особливості дитини.

Ще кілька важливих порад:

Якщо у твого малюка мембранний комбінезон або взуття, колготки і натільна білизна під ними повинні обов'язково містити синтетику.

Про термобілизну: для пасивних прогулянок підійде термобілизна, що містить не менше 40% натуральних тканин. Для активних - домішки синтетики повинно переважати.

Термобілизна використовується тільки для прогулянок!

Навіть у сильні морози в жодному разі не закривай дитині шарфом або хусткою рот. Природа розпорядилася так, що дитина дихає нормально при будь-якому холоді.

Для виходів у магазин використовуй роздільний комбінезон (комплект), щоб дитині можна було зняти куртку. Знімай і шапку з шарфом, щоб дитина не пітніла.

Визначити, чи замерзла дитина можна по переносиці, шийці і шкірі вище ступнів і кістей рук. Рум'яні щоки і ніс - ознака здоров'я і відмінного проведення часу, а не замерзання. Кров повинна поступати до обличчя, щоб воно не мерзло.

поради батькам, здорова дитина, Зима, діти
Оціни пораду →
Переглядів: 472
Рейтинг: 5.0/4

Зверніть увагу

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...