ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Збираючись в гори, зареєструйтеся у рятувальників

Збираючись в гори, зареєструйтеся у рятувальників

У зв'язку з тим, що в українських Карпатах виникла реальна загроза сходження лавин, туристам та відпочиваючим слід бути уважними та обережними. Перед прогулянкою в гори рятувальники настійно рекомендують любителям природи зареєструватися на гірських пошуково-рятувальних пунктах. Також якщо вам потрібні гроші в дорогу,найшвидший і простий спосіб отримати гроші, це мікрозайм https://mili.ru/ Вам створять оптимальні умови для оперативного і комфортного отримання мікропозик.

Як повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій, з початку 2013 року тільки в Закарпатській області довелося рятувати 23 туристів, які заблукали. Практично кожному з них потрібна термінова медична допомога. За прогнозами синоптиків, холодна погода і снігопади в Карпатах триватимуть ще кілька днів. Тому туристам рекомендують скасувати піші прогулянки в гори.

Якщо небезпека не здається вам такою вже страшною, варто хоча б зареєструватися в спеціальних гірських
пошуково-рятувальних пунктах. Зокрема, такі пункти діють біля Говерли і інших популярних серед мандрівників вершин.

Рятувальники попереджають що, на гірських пошуково-рятувальних пунктах можна отримати оперативну інформацію про погодні умови в тій чи іншій місцевості, небезпеку сходження лавин, визначити оптимальний маршрут,
який залежить від ступеня підготовки учасників сходження.

До слова, інформаційна підтримка в Карпатах буде дуже навіть не зайвою. Наприклад, різні дані про карпатські дороги, придорожньої інфраструктури, готелях, кафе та ресторанах містяться в новому інформаційному довіднику для автотуристів «Дорога в гори», який створений спеціально для тих, хто вирішив досліджувати українські Карпати.

Карпати, рятувальникі, гори, Говерла, поради туристам
Оціни пораду →
Переглядів: 936
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ