ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Старий Новий рік 2015: Ворожіння

Старий Новий рік 2015: Ворожіння Старий Новий рік 2015 наступає в ніч з 13 на 14 січня. Згідно з традицією, молоді дівчата відзначають це свято збираючись разом, щоб спробувати зазирнути в майбутнє і дізнатися, що чекає їх у прийдешньому році.

Ворожіння на майбутнього чоловіка
Перед сном потрібно покласти під подушку чотирьох королів: "Суджений-ряджений приходь до мене в усі". Вранці судять про сон: якщо приснився піковий король - чоловік буде набагато старше і ревнивець, якщо присниться хрестовий король - майбутній чоловік буде військовим або підприємцем, якщо бубновий - вийдеш заміж по великій любові, червовий король - чоловік буде красивий і багатий.

Ворожіння на виконання бажання
Треба взяти однакові листочки і написати на них кілька бажань, здійснення яких ти хочеш в новому році. Склади листочки в кілька разів і поклади під подушку. Вранці відразу після пробудження дістань навмання один папірець. Цій мрії судилося збутися в році.

Ворожіння на питання
Це ворожіння підходить дівчатам які мешкають у багатоповерхівках. Потрібно задумати питання на яке можна відповісти тільки Так або Ні, а потім виглянути у вікно і порахувати кількість вікон які світяться у будинку навпроти. Якщо їх кількість парна - значить відповідь Так, а якщо непарна - Ні.

Ворожіння на те, яким буде чоловік
Беруть хліб, кільце, тютюн і щітк, це все ховають під глибокі тарілки. Незаміжня дівчина вибирає навмання одну з тарілок і дивиться, що під нею ховається. Якщо хліб - наречений буде багатим, кільце - жених буде щеголем, щітка - людина проста за професією, а тютюн - майбутній чоловік буде з неблагополучної сім'ї.

У 2015 році старий Новий рік святкується з
вівторка на середу, саме тому будуть
доречні такі ворожіння на судженого:

Ворожіння на хлопця, якому ти не байдужа
Днем потрібно відламати невелику гілочку ялини і перед сном покласти її під подушку з такими словами: "Лягаю на вівторок, кладу в головах ялинку, приснись той, хто про мене думає".

Ворожіння на закоханого в тебе
Треба взяти три лаврових листки і з такими словами покласти під подушку перед сном: "З вівторка на середу дивлюся на підвіконня, хто мріє про мене, нехай присниться мені у сні".

Бажаємо Вам доброго ворожіння на Старий Новий рік 2015.

Старий Новий рік, Ворожіння
Оціни пораду →
Переглядів: 943
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ