ВойтиРеклама

рецепти від читачів

Новий рік

» » Новий рік

Рік Собаки-2018: як залучити щастя, здоров'я та удачу

Потрібно поставити на святковий стіл букет свіжих червоних троянд або вазон з орхідеєю.

Оригінальні короткі привітання з Новим роком

До Нового року залишилися лічені хвилини, а тому вже час привітати рідних та друзів і збиратися на святкування.

Де у Борисполі взяти на прокат дитячий новорічний костюм

Новий рік - це найяскравіше, урочисте і по справжньому тепле сімейне свято за весь рік, яке обіцяє здійснення бажань кожного з нас.

Як зустрічати Новий рік 2017 і що вдягнути

Півень - найяскравіший знак сонця. Він втілює в собі героя, опікуна і захисника життя - ви можете побачити його картину на дахах багатьох будинків.

Новорічні фільми: ТОП-10 найкращих фільмів на Новий Рік

Деякі фільми вже давно заслужили звання новорічних. Ми зробили підбірку найкращих фільмів про новий рік, які створюють святковий настрій.

Як правильно купити та зберігати феєрверки

Свист, тріск, гуркіт, яскраві спалахи і веселі крики людей - так виглядає новорічна ніч після бою курантів.

Новий рік 2016: Як зустрічати

Новий рік 2016 - рік Вогняної Червоної Мавпи. Існують певні правила і традиції, як провести це свято. Щоб весь 2016 рік пройшов вдало, потрібно прислухатися до порад і традицій, як краще зустріти Новий рік.

Яку ялинку поставити на Новий Рік

Керуючись різними міркуваннями багато хто, напередодні новорічних свят, обмірковують яку все ж таки ялинку поставити вдома на головне свято року. Враховуючи те що, с кожним роком ціни на натуральну ялинку підвищуються, вигідніше було б купити штучну ялинку, адже вона буде прикрашати вашу оселю не один рік і в неї є багато плюсів.

Свято під ялинкою Новорічної ночі

Мабуть, жодне свято у Борисполі не проходить настільки невимушено і непередбачувано, як новорічне гуляння на центральній площі міста. Хоча програма святкування, загалом, традиційна: святковий концерт за участю місцевих виконавців, у ході концертної програми — вітання міського голови та нагородження переможців конкурсу на кращу новорічну ілюмінацію та прикрашення підприємства.