ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Новий Range Rover вже можна замовити в Україні

Новий Range Rover вже можна замовити в Україні Ціни на культовий позашляховик в базовій комплектації HSE з 3.0-літровим дизельним двигуном TDV6 (258 к.с.) стартують від 101 000 євро.

З 1 листопада 2012 року в офіційному дилерському центрі «ВіДі Пауер Моторз» відкрито прийом замовлень на Range Rover нового покоління. Ціни на культовий позашляховик в базовій комплектації HSE з 3.0-літровим дизельним двигуном TDV6 (258 к.с.) стартують від 101 000 євро.

Представник четвертого покоління легендарної лінійки Range Rover - це розкішний позашляховик, що утілив новаторський дух і традиції з 40-річною історією. Новий Range Rover став першим у світі позашляховиком з цільним кузовом з легкосплавного алюмінію. Головні якості, що визначають характер нового Range Rover, це мегафункціональность і беззастережне досконалість.

У комплектацію HSE входить дизельний двигун об'ємом 3.0 л (258 к.с.), комплектація VOGUE оснащується 3.0-літровим або 4.4-літровим (339 к.с.) дизельним двигуном. Для VOGUE SE представлена вся лінійка високоефективних двигунів - в тому числі і потужний бензиновий 5,0-літровий Supercharged. Модель Autobiography оснащується 4.4-літровим дизелем або бензиновим 5,0-літровим Supercharged. Відмітна деталь всіх двигунів - 8-ступінчаста автоматична трансмісія, що забезпечує точне і плавне перемикання передач.

Виняткову витривалість і надійність нового Range Rover, над створенням якого працювала команда фахівців з Британії, підтвердили випробування на автошляху і бездоріжжі. Протягом півтора років парк тестових автомобілів випробовували професіонали більш ніж в 20 країнах в екстремальних кліматичних умовах.

авторынок, RANGE ROVER, Україна
Оціни пораду →
Переглядів: 796
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ