ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Великий вибір канцтоварів

Великий вибір канцтоварів Чому канцелярські товари називаються канцелярськими? Назва ця корінням сягає далеко в минуле. Давайте спробуємо розібратися і привідкрити цю таємницю .....

  Раніше термін «канцелярія» мав зовсім інше значення, ніж зараз. Почав використовуватися він між 13 і 15 століттями. У феодальних державах середньовічної Європи Канцлером називалася вища посадова особа, яка завідувала королівською канцелярією і архівом,та зберігала державну печатку.
  Також Канцелярією в цей час називають переписувачів, чиновників, які складаються як допоміжний відділ при всіх начальниках будь-яких державних установ, а також кімнати ними займані. Сучасній людині більш доступно поняття офісні працівники: секретарі та офіс-менеджери, саме ці посади встали на заміну канцелярських чиновників.

    З 19 століття канцтовари (особливо приналежності для письма) стали важливою частиною етикету. Жодна важлива подія, будь то званий обід, вечеря, бал або весілля, не обходилися без супроводу красиво оформлених запрошень, карток для гостей.
     У наш час, незважаючи на бурхливий розвиток комп'ютерних технологій, можна сказати, що канцелярські товари ще довго будуть користуватися попитом,ми пропонуємо вам придбати дешеві канцтовати і робити кожен день нашого життя простіше і зручніше.

    Так як зараз канцтовари - це безліч приналежностей, то історія виникнення та розвитку у всіх різна.Давайте зрозуміємо, що в нашому уявленні значать канцтовари - це папір, ручки, олівці, степлери, папки, скріпки, одним словом все, те чим ми користуємося у нашому повсякденному житті.

  Папір - найбільш поширений з усіх матеріалів. Близько 1500 року до нашої ери у Єгипті почали виробляти папірус, з цього і почалася історія паперу.В Малій Азії у другому столітті н.е придумали протилежний вид паперу - пергамент. Однак процес виготовлення того й іншого був надміру складний і вимагав трати великих грошей, тому люди шукали нові види паперу. І дійсно справжнім початком історії паперу багато хто вважає 105 рік нашої ери, її батьківщиною є Китай.

Кулькова ручка. Американець Джон Д. Лауд є батьком-творцем ручки в 1888 році. В 1944р. Ласло Біро, журналіст, винайшов сучасну кулькову ручку, яка є незамінною річчю для записів зараз.

Взагалі канцтовари про себе нагадують кожного дня,а в наш час великих технологій, їх вплив все більше випаровується і можливо скоро вони будуть займати місце на наших полицях тільки лише для прикраси.

Автор: Яна Кукуруза

олівець, канцтовари, ручка, вибір
Оціни пораду →
Переглядів: 985
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ