ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Травми статевих органів: як уникнути?

Травми статевих органів: як уникнути? Травмування статевих органів не так вже і рідко зустрічається в медичній практиці.

Наприклад, в Америці, як мінімум 11 тисяч чоловіків щорічно звертаються в медичні установи за допомогою з цієї причини. У спеціалізованому виданні Journal of Urology є стаття, яка попереджає: «Травми статевих органів дуже часто тягнуть за собою проблеми з репродуктивною системою, фізіологічним і психологічним здоров'ям!» Тому «Движение Борисполя» вирішив присвятити тебе в курс справи і застерегти від найбільш небезпечних предметів.

Бритва

Частота травматизму: 4%

Ризик серйозних травм: 5%

Зроби заміну звичайної бритви на електричну або тріммер.
Але якщо розлучитися з бритвеним верстатом тобі так і не вдається, то подібні гігієнічні процедури проводь в спокійному стані, не поспішаючи, з достатнім освітленням і тільки після прийняття душу. Адже поріз на брудній шкірі може призвести до зараження та інфікування рани.

Побутові

Частота травматизму: 7%

Ризик серйозних травм: 6%

Найчастіший і неприємний випадок пов'язаний зі слизькими підлогами в душі. Послизнувшись і впавши на підлогу, легко отримати травму паху. Тому зроби своє житло найбільш безпечним і постели нарешті, гумовий килимок у ванній кімнаті.

Спортивний інвентар

Частота травматизму: 20%

Ризик серйозних травм: 39%

Найбільш часті травми із задіянням спортінвентарю пов'язані з велосипедом - це удари по сідлу, керму або рамі. Як уникнути подібних травм? Вибирати велосипед підходящий собі по росту. І намагатися не робити сильно різких рухів, коли сідаєш на нього.

Одяг

Частота травматизму: 32%

Ризик серйозних травм: 2%

І найбільш часті травми пов'язані із блискавкою. Блискавка має зуби, які до того ж можуть і кусатися.

Тому щоб уникнути подібних «укусів» необхідно гарненько упаковувати все в джинси або штани, а потім вже не поспішаючи і акуратно застібати ширінку.

уникнути, Травми, органів, статевих
Оціни пораду →
Переглядів: 708
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ