ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Протипролежневий матрац - помічник, який запобігає пролежням

Протипролежневий матрац - помічник, який запобігає пролежням Внаслідок травми чи інших проблем зі здоров'ям у лежачих хворих , які довгий час знаходяться в лежачому положенні і є нерухомими , збільшується ризик виникнення пролежнів. Пролежні - це процес омертвіння м'яких тканин тіла через постійний тиск на них , що супроводжується порушенням кровообігу. Якщо коротко , то пролежні - це дуже страшне явище . Через пролежні часто вже не беруться лікарі - реабілітологи проводити реабілітацію хворого і відмовляються від нього до того поки хворий не залікує рани. Вони дуже загальмовують процес відновлення після травми хребта , ускладнюють проведення масажу , хоча при пролежнях взагалі масаж заборонений , і ускладнює проведення ЛФК .

Краще пролежні НЕ заліковувати , а попросту не допускати їх виникнення. Щоб їх не допускати кращим засобом залишається протипролежневий матрац . Він являє собою порожнисті камери , які надуваються за допомогою компресора по черзі. Основний принцип такого матраца це перерозподіл ваги хворого із однієї частини тіла до іншої, шляхом "надування" та "спускання" різних відділень матраца. Протипролежневий матрац можна використовувати , як у лікарні , так і вдома. Саме в лікарні лікарі настійно рекомендують відразу, не чекаючи виникнення пролежнів , придбати такий матрац.
Придбати протипролежневий матрац ви можете в магазині Укрмедшоп

Розділяють два види протипролежневих матраців :

1 . Комірчасті матраци - добре підійдуть для профілактики від пролежнів або для лікування їх на ранніх стадіях. Саме такий вид матраців рекомендують лікарі для профілактики .

2 . Трубчасті матраци - застосовуються для лікування пролежнів на пізніх стадіях.

Основних критерій за вибором протипролежневі матраців не багато , це рівень шуму , вироблюваний компресором , матеріал з якого зроблений матрац і вага хворого. Компресор повинен постійно перебувати включеним , інакше толку від матраца немає. Найкраще, щоб компресор не знаходився в тій частині ліжка , де знаходиться голова хворого , так як через шум буде не здоровий сон.

Перед тим , як буде покладено хворий на матрац , необхідно перевірити поверхню на наявність дрібних камінчиків чи інших дрібних предметів , що може зашкодити протипролежневі матрац .

протипролежневий матрац, профілактика пролежнів, реабілітація
Оціни пораду →
Переглядів: 1699
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ