ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Лазня - користь для здоров'я

Лазня - користь для здоров'я Щоб не старіти і не гнутися під хворобами , треба не дати процесам розпаду ( старіння ) випередити процеси синтезу . Організм може кожні 11 місяців міняти старі клітини на нові , але на жаль ... Люди в більшості своїй не користуються цією дивовижною властивістю організму: дозволяючи розпаду випереджати синтез .

Щоб оновлення клітин йшло швидше , ніж їх розпад , треба періодично вживати фізіологічно корисний голод. У період голодної аскези організм переходить на резервне живлення : беручи в їжу тільки хворі клітини . Вони надходять з потоком крові в шлунок : де їх "з'їдає" шлунковий сік , будучи головним утилізатором всього , що заважає організму працювати.
Однак більшості людей легше померти , ніж обмежити себе в їжі. Решта лікувальних заходів , будь то біг , водні процедури , ембріональне дихання та інші , такого ефекту не дають. Кожен окремий захід здатний уповільнити розпад , але не більше: продовживши життя на 20-30 років. Однак і ці заходи застосовуються небагатьма. Виняток становлять лазневі процедури. Росіяни та українці здавна люблять попаритися . На цю лікувальну процедуру і треба орієнтувати людей : думаючи про масове оздоровлення нації. Так от лазневі процедури розганяють кров не гірше бігу. Коли кров має сильний струм , вона лікує хворі тканини. Банний жар ефективний навіть проти раку : пригнічуючи ракові клітини.
Яким чином лазня лікує та в чому ж лікуючі таїнство банних процедур?
Чи можна отримати ефект банної процедури в міській квартирі : у ванній кімнаті? Якщо так , то як це зробити?
Чудовий відпочинок з російською лазнею, арендою номерів погодинно пропонує вам приватний готель у Києві.
У середні століття Західна Європа втратила 25 мільйонів чоловік : загиблих від холери. Росію ж епідемія пощадила : оскільки там любили попаритися в лазні . Коли на Західну Європу , немиту порівняно з Росією , обрушилася нова епідемія , а мова про смертоносну чуму , росіяни знову рятувалися лазнею : де однаково любили потішити себе паром як селяни , так і пани .

Банний жар незамінний у створенні сильного кровотоку, який чистить судини , знімаючи з них холестеринові та інші нашарування подібно сильному струменеві води. Щоб підсилити потік крові , а знімати нашарування зі стінок судин може тільки сильний потік крові , треба розігріти тіло : що найкращим чином робить банний жар. Почервоніння шкіри сигналить про те , що розігрів вдався. У відповідь на вплив на шкіру теплом до неї бурхливо приливає кров : у зв'язку з чим температура тіла підвищується. Це відбувається , так як на шкіру виведено безліч рецепторів: нервових закінчень. На 1 кв. см. кінчика пальців , наприклад , близько 100 чутливих точок .

Якщо, приміром, русло крові вчасно не очистити від мертвих лейкоцитів (не вивести їх з сильним руслом крові), можна очікувати серйозних збоїв в диханні. Спочатку ці збої можуть виражатися в хропіння, а потім - у більш серйозних симптомах. Русло крові можна посилити і бігом: так само як і іншими видами спорту. Але люди ледачі. А от у баньку ходять із задоволенням. Тому й розмова про неї: як про лікувальний засіб для більшості.

Здоров'я, Лазня, пар, сауна, баня
Оціни пораду →
Переглядів: 862
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ