ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Всі приватні підприємці - «паразити». Чи може ні?

Всі приватні підприємці - «паразити». Чи може ні? Не так давно , а саме минулого місяця на одному з форумів в інтернеті я вплутався в суперечку відносно того , чи бувають чесними підприємці ?Було висловлено багато невтішного і навіть образливого на адресу бізнесменів. Мабуть , люди настільки « наїлися» спілкуванням з людьми з бізнесу , що прийшли до висновку , що чесних підприємців у природі не існує.

Найцікавіша думка звучала так: « Приватні підприємці - це нарив , що паразитує на тілі здорового суспільства. Варто його сковирнуть , як жити в Україні стане помітно краще ».

Цю фразу написав шкільний учитель.

Давайте поміркуємо на тему цього висказванія .

1 . Здорове суспільство - це всі службовці , робітники, які трудяться в держустановах. Назвати це суспільство здоровим було б так само смішно , як визнати , що , наприклад , Нікарагуа - найрозвиненіша країна в світі.

2 . Паразитування - існування за рахунок праці членів здорового суспільства. Запитайте у будь-якого знайомого підприємця , у скільки починається його робочий день , у скільки він лягає спати. Ще запитайте чи буває у нього кожен день обідню перерву довжиною в годину . Потім запитаєте , скільки днів у нього відпустку.

На підставі відповідей можна зрозуміти , що приватні підприємці працюють набагато більш напружено , ніж простий службовець або навіть робітник на конвеєрі. Я сам працював на заводі , в держустанові , тому можу говорити про це з повною упевненістю.

До речі , інтернет бізнесмени , приватні підприємці , які генерують свій дохід у мережі , теж не плюють в стелю. Вони тільки розповідають , що нічого не роблять , а заробляють гроші. Втім , можливо , це і відповідає дійсності зараз . Однак , якби Ви подивилися на ті зусилля , які витратив людина щоб прийти до такого результитов , у Вас язик не повернувся б назвати його паразитом і тунеядцем .

3 . Знову про паразитування . Податки підприємця , які він платить в казну і податки , що сплачує шкільний учитель , це настільки різні речі , що виникає резонне питання , хто ж з них насправді паразитує . Не стану розвивати цю тему. Думаю , висновки Ви зможете зробити самі.

А тепер уявіть собі , як здорово буде жити в країні , якщо з завтрашнього дня заборонять займатися підприємництвом. Ніяких приватних магазинів , автобусних маршрутів , авіакомпаній , туристичних агентств та інших речей , якими ми так звикли користуватися.

Кам'яний вік ! Ось що нас чекає вже на наступний ранок.

витяг, приватний підприємець, державний реєстр
Оціни пораду →
Переглядів: 514
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ