ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Інтернет-магазин - власний, або все-таки оренда?

Інтернет-магазин - власний, або все-таки оренда? Щодня десятки мільйонів жителів Землі вдаються до послуг віртуальних магазинів. І десятки тисяч відкривають свою справу, користуючись інструментом онлайн-продажів. Якщо ви вирішили зайняти свою нішу на ринку реалізації побутової техніки, одягу, ексклюзивних виробів ручної роботи тощо, один з найшвидших способів знайти свого покупця - відкрити інтернет-магазин.

Перше що вам потрібно, це розробка інтернет магазина - люди які цим займаються вам допоможуть професійно підійти до цього важного аспекту. Вивчаючи пропозиції IT-розробників в цій області, ви напевно здивуєтеся і можете навіть засмутитись, дізнавшись яким дорогим задоволенням може бути ваш новий проект. Причини цієї дорожнечі в наступному.

Онлайн-продаж - складний механізм взаємодії продавця і покупця за допомогою віртуального каталогу, електронних грошей і різних способів функціонального пошуку товару. Кожна зі складових потребує певних фінансових витрат. Значна частка стартового капіталу іде на розробку власного сайту. Чи варто говорити, що на цьому етапі майбутній власник інтернет-магазину намагається заощадити і звертається не до фахівців, а до тих , хто може «надати знижку» - друзів, фрілансерів, студентів профільних навчальних закладів. У більшості випадків ця, з дозволу сказати маркетингова політика, призводить до розчарування в обраному способі підкорення ринку. Не кажучи вже про матеріальні втрати.

Є інший шлях відкрити онлайн-магазин, пов'язаний з меншими ризиками і вимагає менших витрат. Йдеться про оренду. Ця послуга з'явилася порівняно недавно і демонструє стрімке зростання. Її основна перевага - замовник в найкоротші терміни і без головного болю отримує готовий до роботи інтернет-магазин з усіма необхідними функціями (сайт розташовується на серверах орендодавця і доступний всім користувачам мережі).

Щомісячна вартість такої послуги варіюється залежно від діапазону і складності функцій, а також системи управління. Ви повинні чітко розуміти, що сайт магазину це тільки половина справи. Без системи управління такий магазин не представляє ніякої цінності. По суті - це віртуальний офіс, здатний працювати з товарами, обробляти замовлення, змінювати загальну інформацію на сайті, керувати налаштуваннями і так далі.

На жаль, навіть в орендованих магазинах, спеціально створених для того, щоб служити зручним і ефективним інструментом продажів, не всі системи управління виправдовують своє призначення.

Найпростіша порада в даному випадку - звертайтеся в компанії, які пропонують власні розробки. Останні, як правило, забезпечують сервіс і апгрейд свого дітища в залежності від побажань замовника, ведуть постійну роботу над створенням наступних «версій» продукту.

Також варто звернути увагу на наявність такої послуги, як допомога в роботі - так звана «Служба підтримки користувачів». Якщо умови використання служби підтримки ніде не вказані, будьте готові до того, що ця послуга буде оплачуватися вами додатково.

У будь-якому випадку, якщо ви розумієте вигоди інтернет-комерції, оцінюєте можливі ризики, вам не варто нехтувати правилом, відомим з давніх часів: «сім разів відміряй, один - відріж». Оренда інтернет-магазину - відмінна можливість зробити перший крок до реалізації своєї мрії.

інтернет-магазин, робота в інтернеті, бізнес
Оціни пораду →
Переглядів: 668
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ