ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Диктофон - незамінний помічник для сучасної людини

Диктофон - незамінний помічник для сучасної людини Диктофон в наш час є досить потрібним приладом , який використовується не тільки журналістами , як прийнято думати. В активному темпі сучасного життя велику кількість корисної інформації просто вислизає від нас . Так от саме подібний пристрій і допоможе зберегти все необхідне. Давайте поміркуємо над тим , яким чином можна обрати саме той диктофон, який би нас влаштовував.

 
Задля вибору оптимальної моделі , необхідно , перш за все , дізнатися про загальний асортимент . Отже , диктофони підрозділяються на мікрокасетні та цифрові . Як вже зрозуміло з назви, якість запису в мікрокасетних диктофонах безпосередньо залежить від якості самої касети , яка останнім часом стала справжнім раритетом. Перевагою подібної моделі є доступна ціна , а також практично необмежений обсяг запису. Таким чином , купити диктофон зможуть люди з середнім достатком.

 
Більш вдосконалені моделі касетних диктофонів оснащені додатковими функціями , які значно спрощують роботу з ними , серед яких варто відзначити реверс , автопрокрутку та інші. Однак слід сказати , що подібні варіанти поступово відходять у минуле , поступаючись місцем цифровим. У цифрових диктофонах головним носієм інформації є флеш-карта , яка може бути вставлена ​​в комп'ютер або мобільний телефон для прослуховування запису , що є більш зручним варіантом.

 
Однак вартість подібного носія безпосередньо залежить від обсягу його пам'яті. Тому доведеться витратити істотну суму для придбання карти з достатнім об'ємом пам'яті. Безсумнівно , якість запису в цифрових диктофонах набагато вище , однак вона також залежить від частотності моделей. Найбільш оптимальним варіантом є модель , смуга пропускання якої складає в середньому 7000 Гц. Всі цифрові диктофони мають можливість підключатися до комп'ютера за допомогою шнура , який у найбільш якісних і серйозних моделях повинен входити в комплект .

 
Варто сказати і про додаткові опції , серед яких найбільш суттєвими і необхідними є можливість обробки записів , будильник і персональний щоденник, а також захист записаної інформації паролем. Крім того , всі цифрові диктофони працюють від різних носіїв: батарейок , акумулятора, від того і від іншого . Більш практичним варіантом є універсальні диктофони , які можуть працювати від акумулятора , а в разі його розрядження - від звичайних батарейок , завдяки чому можна не переривати процес запису . Якщо говорити про конструкції диктофонів , то слід віддавати перевагу мікро диктофонам , які непомітні і компактні, завдяки чому не займають багато місця.

Одними з найякісніших вважаються диктофони олімпус

диктофони, цифровий диктофон, модель диктофона, диктофон олімпус
Оціни пораду →
Переглядів: 742
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ