ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Як доглядати за своїм тілом і досягти ідеальних форм

Як доглядати за своїм тілом і досягти ідеальних форм Для підтримки тіла в хорошій формі і збереження краси на довгі роки не завжди потрібно витрачати захмарні суми на спеціальні салони і різних дієтологів-косметологів-особистого тренера та інше. Багато можна домогтися самостійно, доклавши певних зусиль і дотримуючись порад для красивих жінок.

Порада перша: Про какао, цукерки і шкоду для талії
Уже давно відомо, що для збереження гарної фігури досить іноді просто вчасно закрити рот, якщо говорити грубо. Насправді, багатьом жінкам достатньо просто трохи підкоригувати свій спосіб життя і раціон, щоб злощасні сантиметри поповзли в невідомому напрямку. Замінити жирне м'ясо - овочевий бульйон, а неосяжну кількість шоколадних цукерок - свіжими фруктами, додати трохи фізичних вправ і стати богинею! А ось для тих, хто ретельно підтримує свої напрацьовані форми, какао і паштети повинні потрапити під категорію невживані продукти.

Порада друга: Холодильник і шкіра обличчя
Багато любителів нічних перекусів і не підозрюють, якої шкоди вони завдають не тільки своїм бокам, але ще й шкірі обличчя. Науково доведено, що опівнічні бутерброди, з чим би вони не були, сприяють утворенню ранкових набряків на повіках і обличчі, і навіть стають причиною неприємних висипань.

Порада третя: Про повноцінний відпочинок та ваги
Як би не хотілося встигнути за 24 години зробити мільйон справ, але спати більше 7 годин просто життєво необхідно. Хороший сон завжди був і залишиться основою красивої шкіри, але він також здатний вплинути на набір зайвої ваги. Якщо організм не досипає належну кількість годин, він переходить в фазу стресу, і починає накопичувати стратегічні запаси у вигляді неприємних жирових відкладень на різних частинах тіла. До всього, при недосипі завжди збільшується апетит, і за день з'їдається більша кількість їжі.

Порада четверта: Про рідину в цілому і про воду
Ні для кого не секрет, що води треба пити багато, близько двох літрів в день, але багато хто вважає водою і чаї, і соки та інше, що має властивість розтікатися. Ні, вода - це тільки вода, така прозора, з газом або без, а все інше - рідина. Саме вода допомагає насичувати вологою організм, знижує апетит, контролює життєдіяльність і відповідає ще багато за що. Тому саме чистої води необхідно так багато пити, а все інше - як приємний бонус.

Порада пята: Любов і краса
Все починається саме з любові. Ви часто помічали, як розквітають люблячі і улюблені жінки? Любіть себе, балуйте і постійно доглядате за своїм тілом.

Автор: Марічка Річка

поражи жінкам, догляд за тілом
Оціни пораду →
Переглядів: 829
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ