ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Магнітні бурі у січні 2015

Магнітні бурі у січні 2015 Дізнайся, коли в січні 2015 метеозалежним людям слід подбати про своє здоров'я і самопочутті.

У січні 2015 фахівці прогнозують магнітну бурю у четвер, 8 січня, а в цілому геомагнітна обстановка обіцяє бути спокійною.

Метеочутливим людям слід звернути увагу на своє здоров'я і самопочуття 10-11 січня, 17-22 і 24 січня. У ці дні можливі незначні збурення магнітосфери.

Відзначимо, що медики рекомендують стежити за станом свого здоров'я в першу чергу людям, схильним до мігрені, гіпертонікам і тим, хто страждає хворобами серцево-судинної системи. Такі люди залежні від коливань атмосферного тиску, вологості, температури і магнітних бур. Люди, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи, особливо чутливі до різких перепадів погоди. Тому краще завчасно підготувати свій організм до негативного впливу метеоумов.

Нагадаємо, негайним приводом для звернення до медиків є дискомфорт у грудях, неритмічне серцебиття, часті головні болі, запаморочення, слабкість, безпричинне зниження ваги, незрозумілі підйоми температури, зниження працездатності. При погіршенні самопочуття слід негайно викликати швидку допомогу.

Будьте завжди здорові!

Здоров'я, Магнітні бурі, самопочуття, здоровье
Оціни пораду →
Переглядів: 1390
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ