ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Кава і чай перед комп'ютером небезпечні для здоров'я

Кава і чай перед комп'ютером небезпечні для здоров'я Часто п'єте чай або каву перед екраном монітора? Перестаньте так робити! Вчені встановили, що пити і їсти перед комп'ютером небезпечно.

До речі, якщо ви готеєте дипломну роботу потрібно знати що, дипломний проект - це не лише офіційний документ, який підтверджує факт здобуття вищої або середньої освіти, а також наявність деякої кваліфікації, вченої міри або ж звання.

Цей термін ще і має на увазі дипломну роботу, завдання написання якої - підтвердити вашу кваліфікацію, а також проконтролювати, чи уміє студент вирішувати поставлені завдання, які надалі входитимуть в його професійні завдання. Щоб не сумніватися в результаті, ви можете купить дипломную работу в киеве.

Вживання їжі і пиття перед комп'ютером або телевізором може призвести до появи зайвої ваги, так як захоплена переглядом фільму або роботою, людина з'їдає і випиває набагато більше, ніж зазвичай. Але, виявилося, це не єдиний побічний ефект такої трапези.

Фахівці з Інституту екології людини, Київ, встановили, що електромагнітне випромінювання від комп'ютера або ноутбука, може модифікувати воду, що міститься в їжі.

Під час експерименту дослідники залишили воду біля включеного комп'ютера і потім провели найдокладніший аналіз води на молекулярному рівні. Виявилося, що структура рідини сильно змінилася, вона стала «агресивною».

Якщо людина роками п'є таку воду, то у нього підвищується ризик розвитку хвороби Паркінсона, Альцгеймера, раку.

кава, чай, Здоров'я
Оціни пораду →
Переглядів: 1694
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ