ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Бережи здоров'я з молоду щоб довше бути в тонусі

Бережи здоров'я з молоду щоб довше бути в тонусі Вивчаючи феноменальних довгожителів, вчені-геронтологи зіткнулися з нез'ясовним парадоксом. Виявилося, що не існує ніяких спадкових факторів, що дозволяють одним людям жити довше інших. Більш того, не існує ніяких універсальних стереотипів способу життя, що дозволяють стати довгожителем. Від чого в такому випадку залежить індивідуальна тривалість життя людини?

Здавалося б, відповідь на це питання тривіальна. Треба вести здоровий спосіб життя, не зловживати спиртними напоями, відмовитися від куріння, регулярно приділяти час фізичній культурі. Однак життєвий досвід не зовсім вкладається в цю добре відому формулу. Якщо в нього заглибитися, то можна витягти безліч прикладів, коли людські особи не цуралися жодних життєвих спокус і доживали до глибокої старості.

Поставивши собі за мету, напевно можна виявити також безліч фактів, коли добропорядні громадяни, скрупульозно дотримувались вищенаведеної формули, не дотягували навіть до 70 років. Такі тяжкі моменти трапляються в нашому житті коли наші близькі, або друзі уходять від нас. Так як до такої сумної події ніхто не готовий - саме тому існують ритуальні агенції.

Ще наприкінці минулого століття геронтологам стало ясно, що існує якийсь прихований фактор, що впливає на тривалість життя людини більше, ніж всі інші. Проведені ними великі дослідження довели, що тривалість життя у феноменальних довгожителів не є успадкованою від батьків генетичною особливістю. Не виправдалися і надії на те, що існують якісь універсальні стереотипи способу життя, що ведуть до зростання її тривалості. Різні довгожителі, дотягується до 100 і більше років, вели хоч і стабільний, але все ж таки суттєво різний спосіб життя.

У кожного з нас від народження є схильність до того чи іншого виду фізичної активності. З цієї причини хтось дістає спортивних висот в ігрових видах спорту, хтось - в метанні списа, а хтось - в стрибках з трампліна. Однако бодібілдинг виявив ще одну більш глибоку закономірність в цій особливості людини. Багаторічна практика цього виду спорту показала, що у кожного з нас є ще й схильність до певного режиму м'язової роботи.

Щоб домогтися високих результатів у розвитку мускулатури, недостатньо просто регулярно й інтенсивно тренувати свої м'язи. Необхідно знайти свою власну структуру тренувань, звану в бодібілдингу індивідуальної тренувальної спліт-програмою. Однак у прагненні людини до атлетичного тіла лежить глобальна тенденція, в основі якої - фізіологічна потреба в певному рівні рухової активності. Ця природна потреба людського організму стала стрімкими темпами обмежуватися і тому неминуче трансформувалася в підвищену естетичну потребу в розвинених м'язах і атлетичних формах тіла.

З цієї причини масове захоплення, що зародилося в першій половині ХХ століття, стверджує себе, долаючи всі перешкоди. Стверджує тому, що бодібілдинг сам по собі не є ні самозамилуванням, ні стероидним безумством. Бодібілдинг - це наука боротьби з м'язовою адаптацією, наука будівництва тіла за допомогою розвитку м'язової системи і спалювання зайвих жирових відкладень. І, як випливає з того, що викладено в цьому розділі, бодібілдинг - це ще й ключ до збільшення індивідуальної тривалості життя людини.

Автор: Вікторія Квін

час, Здоров'я, Ключ, молодість
Оціни пораду →
Переглядів: 1372
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ