ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

6 природних засобів для поліпшення зору

6 природних засобів для поліпшення зору Численні дослідження показують, що різноманітна якісна дієта, а зокрема - особливі поживні речовини, допоможуть уникнути більшості проблем із зором і навіть запобігти дегенеративності процесів в сітківці.

Лютеїн і зеаксантин - ці дві речовини належать до сімейства каротиноїдів і дуже важливі для профілактики втрати зору. Ви можете отримати лютеїн з таких продуктів, як капуста, шпинат, брокколі і брюссельська капуста.

Ягоди чорниці та чорної смородини. Вони повні потужних антиоксидантів і допомагають захистити сітківку від пошкоджень, поліпшити кровопостачання в усі структури очей, а також зменшити ризик розвитку катаракти.

Омега 3 жирні кислоти. Омега-3, які знаходяться в жирній рибі, можуть допомогти захистити очі і зберегти зір, і повинні бути включені в будь-який план харчування для поліпшення здоров'я очей і зору.

Селен. Селен - цінний мікроелемент, який може допомогти запобігти катаракту, дегенерації жовтої плями, а також може поліпшити сухість очей і загальний стан здоров'я очей. Природні джерела селену: лобстер, тунець, креветки, устриці, риба, оселедець, печінка, яйце, шинка, яловичина, бекон, курка, баранина, горіхи, овес, коричневий рис, часник, брокколі, масло зародків пшениці, червоний виноград і кунжут.

Таурин - це особлива амінокислота, яка задіяна в забезпеченні нормальної зорової функції. Таурин можна знайти в продуктах харчування, особливо в морепродуктах і м'ясі. Найбільше таурину міститься в яловичині.

Очанка (Euphrasia). Ця трава використовується для лікування симптомів втоми очей, болі в очах, помутнінні зору, іноді - двоїння в очах. Такі симптоми часто виникають після читання, роботи за комп'ютером, або інших видів діяльності, які пов'язані з нудними візуальними завданнями.

природні засоби, Здоров'я, поради, поліпшення зору
Оціни пораду →
Переглядів: 839
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ