ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Відомий музикант Борис Гребенщиков представив нову пісню в підтримку України

Відомий музикант Борис Гребенщиков представив нову пісню в підтримку України Відомий музикант Борис Гребенщиков представив нову пісню в підтримку України

Відомий російський музикант та лідер гурту "Акваріум" Борис Гребенщиков написав та виконав під гітару антивоєнну пісню під назвою "Кохання під час війни", та виклав її на сайт YouTube. Так музикант висловив свою точку зору про події на Україні.

Раніше Гребенщиков звинуватив російські телеканали у неправомірному цитуванні його пісні, яку використали в сюжеті про введення російських військ на територію України.

Сюжет, про який говорить рок-музикант, був показаний в програмі Аркадія Мамонтова "Спеціальний кореспондент" на каналі "Росія 1", що вийшла 25 лютого. Потім 2 березня репортаж Олександра Рогаткіна з Києва був повторений по "Росії 24" в рубриці "Спеціальний репортаж".

На відео кадри з боями в Києві супроводжуються рядками: «Ця земля була нашою || Поки ми не загрузли в боротьбі || Вона помре, якщо буде нічиєю || Пора повернути цю землю собі». У підсумку Гребенщиков на сторінці в Facebook звернувся до російської влади і закликав вирішувати проблеми з Україною лише мирним шляхом. Також він упевнений що, завжди є рішення, яке дозволить уникнути від загибелі людей.

Борис Гребенщиков - Любовь во время войны [видео]

нова пісня, кліп, Борис Гребенщиков, відео
Оціни пораду →
Переглядів: 797
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ