ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Наташа Корольова роздяглася у новому кліпі

Наташа Корольова роздяглася у новому кліпі Популярна співачка Наташа Корольова зняла в Києві відеокліп на свою нову пісню під назвою «Ти пробач».

Композиція - красивий романс, виконаний під гітару, в якому багато автобіографічного і зачіпає минуле і сьогодення співачки. Режисером кліпу став молодий кліпмейкер Сергій Коваль, який за допомогою своїх оригінальних ідей і сучасних технологій створив жалісну історію.

«Ідея кліпу та пісні передбачає повне оголення співачки, - повідомив російському виданню режисер. - Але це не просто еротичні кадри: це гола і чиста душа артистки - такою, якою вона є в житті. Наташа розповідала про своє життя і про те, що її хвилює, і ми вирішили показати її такою, якою до цього не бачив ніхто. Кому саме присвячена пісня - вона не говорила, але і без слів все зрозуміло».

До речі, саме для зйомок цього кліпу Королева худла, сидячи на дієті. Про це вона повідомила журналістам на недавньому показі колекції модельєра Валентина Юдашкіна в Кремлі. Наташа хотіла показати свою фігуру в новому ролику. До речі, колишній чоловік Корольової, прославлений композитор і співак Ігор Ніколаєв не проти пофліртувати з екс-дружиною.

Саме за цим приємним заняттям застали журналісти маестро на бенкеті, влаштованому після показу в «Метрополі». Миколаїв метався між двох вогнів: молодою дружиною Юлією Проскуряковою і колишньою дружиною Наташею Корольовою, з якою із захватом чокався. У кінці вечора до них приєдналася і дочка Миколаєва Юлія. До речі, всі три дами серця композитора схожі зовнішністю і комплекцією.


Наташа Корольова, Кліпи, роздяглася, 16+
Оціни пораду →
Переглядів: 5110
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ