ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

DJ ALFRED зняв відео на пісню «Дядя Коля»

DJ ALFRED зняв відео на пісню «Дядя Коля» Хто з вас чув трек, присвячений фотографу? Людині, яка постійно висвітлює кращі клубні вечірки столиці? Він дізнається вас в обличчя, так як не один раз виконував прохання «Сфотографуйте мене».

DJ ALFRED в серйоз задумався над цим питанням і зняв відеокліп «Дядя Коля». Ідея здавалося б літала в повітрі, але саме ALFRED здійснив довгий задум розповісти історію популярного фотографа.

Дядя Коля (Микола Волошин) фотограф, відомий усьому клубному світу столиці. Йому 50 років, але в душі він все ще 20-ти річний юнак (вічно молодий - вічно «тусовщик»).

Для Дяді Колі його робота не тільки «хліб», але й можливість бути в темі останніх тенденцій DJ-руху. Саме він став головною фігурою натхнення для DJ ALFRED. В особі головного героя зібраний справжній образ клубного фотографа, обчіпляного об'єктивами, спалахами та ін професійної атрибутикою. Все це для того, щоб знайти черговий оригінальний «лук» ді-джея та клаберів.

Виконати вокальну партію був запрошений новий талановитий виконавець під ім'ям RUSS.

Оригінальна манера виконання і цікавий підхід RUSS'a до самої пісні, відразу звільнили від прослуховування всіх залишилися кандидатури виконавців.

Зйомки відеокліпу "Дядя Коля" проходили у фешенебельному клубі мережі ресторанів Козирна Карта «Dante zima».
Атмосфера та інтер'єр закладу повністю відповідає образу самого диск-жокея, тому в процесі зйомок акторам було комфортно - всі були собою. Але для того, що б реалізувати ідею, DJ ALFRED утесніл графік гастролей на два дні.

Спільна робота режисера Миколи Толстих та DJ ALFRED вийшла дуже продуктивною та успішною.

У майбутньому в планах реалізувати багато незвичайних і оригінальних задумів.

А ось як прокоментував це сам DJ ALFRED:
"Фоторепортажі - це невід'ємна частина клубної культури, адже всі ми себе знаходимо на різних порталах і залишаємося в історії, тобто є частинкою цієї історії. Я часто натикаюся на свої фотографії п'яти-і десятирічної давності, і в черговий раз з цікавістю заглядаю в минуле ... З цих міркувань ми і втілили цю ідею. Дякую всім хто брав участь ".

відео, зняв, пісню, кліп, Дядя Коля, DJ ALFRED
Оціни пораду →
Переглядів: 787
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ