ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Де читати про музику: ТОП-5 Українських сайтів

Де читати про музику: ТОП-5 Українських сайтів

Де читати про музику: ТОП-5 Українських сайтів До Міжнародного дня солідарності журналістів, редакція Cultprostir зробила хороший матеріал про ресурси, присвячені українській музиці. Ми переглянули всі ці сайти, прочитали там новини і статті, і вибрали з них п'ятірку найцікавіших.

Takt.net.ua

Ресурс майже повністю присвячено українській сцені. Особливо цікава серія матеріалів під назвою #Плейграунд - щотижневі добірки свіжої української музики, серед яких, найчастіше, багато абсолютно нових імен. Радує, що у нас так багато талановитих музикантів, і людей, які цікавляться цією музикою. Також на сайті публікують новини, роблять великі цікаві інтерв'ю і непогані рецензії на вітчизняні релізи.

Music.com.ua

Сайт оперативно пише про самі значущі новини в світі музики: як зарубіжної, так і української. Ведуть цікавий музичний календар, цитатник, роблять інтерв'ю, опитування і навіть народний хіт-парад. Єдиний мінус - давно пора оновити дизайн сайта - особливо великі матеріали читаються насилу.

Notatky.com.ua

Україномовний сайт, присвячений виключно українській музиці. Тут багато новин про сингли, кліпи, альбоми вітчизняних виконавців, дуже часто таких, про які інші портали не пишуть. Є анонси подій, інтерв'ю з артистами (оновлюється набагато рідше), фоторепортажі. Цікава рубрика Вибір музикантів, де артисти розповідають про свої музичні переваги. Правда, трохи застарілий дизайн, але зроблено з душею.

Neformat.com.ua

Цьому сайту торік виповнилося 10 років! Один з найперших музичних ресурсів, присвячених виключно неформатній важкій музиці.

Найцікавіший розділ, який регулярно оновлюється - Нові релізи, де пишуть тлумачні та адекватні рецензії на нові альбоми вітчизняних гуртів, і самі значущі зарубіжні новинки. Також активно ведеться форум. Розділ Афіша зараз, на жаль, майже не оновлюється.

Comma.com.ua

Інтернет-журнал про музику і культуру в цілому. Пишуть новини, статті та огляди, роблять рецензії, але не прагнуть охопити все, тому оновлюється нерегулярно, а теми матеріалів грунтуються на особистих уподобаннях авторів. Варто відзначити, що портал одним з перших робить анонси гучних київських концертів.

музика
Оціни пораду →
Переглядів: 1004
Рейтинг: 4.4/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ