ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Дж.К. Ролінг видала нову книгу «Казки Барда Бідла»

Дж.К. Ролінг видала нову книгу «Казки Барда Бідла» Українські діти також зможуть прочитати книгу, доступну для їх британських ровесників. Видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" в четвер презентувало українське видання нової книги авторки - «Казки Барда Бідла». Як повідомив директор видавництва Іван Малкович: "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" взяла участь у світовій прем'єрі книги.

Особливістю нового твору Дж. Ролінг є наявність ілюстрацій, виконаних самою письменницею, тоді як в усіх семи книгах про Гаррі Поттера вона заборонила робити хоча б один малюнок, щоб читачі самі уявляли собі героїв і події. До того ж, кожна нова казка супроводжується коментарем героя поперодніх книг професора Албуса Дамблдора, який представляє прочитане в дещо іншому світлі.

Крім цього, письменниця власноруч розробила дизайн та оформлення обкладинки. Вона також поставила вимогу видавати усі книги в усіх країнах з різними мовами саме з такими ілюстраціями та обкладинкою, тож англійське видання зовні не відрізняється від українського нічим, окрім мови.

Іван Малкович також повідомив, що видання є не комерційним, а благодійним, тому 25% від продажу кожного екземпляра книги буде перераховано до міжнародної благодійної організації "Дитяча група високого рівня", яка разом з Дж. Ролінг допомагає знедоленим дітям Східної Європи. Він додав, що частину нинішнього накладу "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" передасть дитячим будинкам в Україні.

читання, книги, поради читатам
Оціни пораду →
Переглядів: 1501
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ