ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Twentieth Century Fox оголосила дату виходу "Прометея"

Twentieth Century Fox оголосила дату виходу "Прометея" Студія Twentieth Century Fox офіційно оголосила дату виходу нового фантастичного фільму Рідлі Скотта - світова прем'єра призначена на 9 березня 2012 року.

Студія Twentieth Century Fox офіційно оголосила дату виходу нового фантастичного фільму Рідлі Скотта - світова прем'єра призначена на 9 березня 2012 року. І мова, уявіть собі, не про пріквел «Чужого», а про оригінальній картині під назвою «Прометей» (Prometheus). Бо ніякого пріквела «Чужого» не буде: по ходу справи він перетворився на нову історію.

Якщо вірити Deadline, у «Прометеї» - п'ять великих ролей, з яких дві - жіночі. Шведка Номі Рапас, вже підписана на пріквел «Чужого», нікуди не поділася: вона зіграє в «Прометеї». На іншу жіночу роль претендують Анджеліна Джолі і Шарліз Терон. Сюжет «Прометея» тримається в найсуворішому секреті (хто б сумнівався). Але найближчим часом Fox обіцяє свіжі новини про кастинг, який зараз йде повним ходом.

Рідлі Скотт разом з Деймоном Лінделофом («Зоряний шлях»), тим часом, трудяться в поті чола над поточною версією сценарію, намагаючись додати історії нові, досі небачені, риси та напрямки. Вихідною точкою при цьому служать ідея Скотта і перший варіант сценарію, який його автор, Джон Спейтс («The Darkest Hour»), по наївності і недалекоглядності уявляв передісторією «Чужого».

Отже, слово винуватцеві торжества, Рідлі Скотта:

- «Чужий» справді послужив чимось на зразок трампліна для цього проекту, але в процесі ми створили новий всесвіт, в координатах якої розгортається зовсім оригінальна історія. Самі просунуті фанати розпізнають в ній, так би мовити, ДНК Чужого, але наші останні ідеї - унікальні, масштабні й провокаційні. Я невимовно радий тому, що знайшов прекрасну історію для втілення і повертаюся до жанру, який так мені такий дорогий.

А ось що говорить Деймон Лінделоф:

- Ми живемо у світі, який заполонили приквели, сиквели і перезавантаження, і я просто захоплений тим, що Рідлі вдалося зробити на світло оригінальну ідею. Це сміливо, це розбурхує і вселяє надію. Коли я дитиною сидів у кінотеатрі, то підтискав ноги, боячись, що яка-небудь тварина вхопить мене за щиколотки. Мені і не снилося, що коли-небудь я буду працювати з тією людиною, який відповідальний за мої дитячі страхи.

От і славно - одним пріквелом стало менше, нехай навіть це пріквел «Чужого». Зате однією оригінальною історією - більше. Радіти треба.

Оціни пораду →
Переглядів: 745
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ