ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Джерард Батлер - нове обличчя аромату Hugo Boss

Джерард Батлер - нове обличчя аромату Hugo Boss Hugo Boss знайшли людину, яка уособлює собою справжнього чоловіка в сучасному розумінні. Гарний, в міру брутальний голлівудський актор Джерард Батлер давно є героєм дівочих мрій, і ось тепер його можна буде побачити не тільки в кіно, але в рекламній кампанії парфуму Boss Bottled. Раніше обличчям цього аромату був Райан Рейнольдс.

Як повідомив Гійом Тарди, директор бренду, який займається міжнародним маркетингом і просуванням продукту, Джерард є втіленням мужності і ідеально підходить, щоб бути обличчям Hugo Boss.

«Ми переконані, що успіх приходить лише до тих, хто цілеспрямовано і впевнено йде по життю. Джерард Батлер, як нам здається, саме такий. Він довго йшов до успіху, удосконалювався, впевнено обходив всі перепони» - розповів Гійом.

Зйомки для нової кампанії почнуться вже незабаром, а результати ми побачимо восени. Це і рекламні ролики, і друкована реклама.

Нагадаємо, що останній проект Батлера - озвучка другої частини мультиплікаційного фільму «Як приручити дракона», а через два роки вийде в прокат фантастичний фільм «Боги Єгипту», де Джерард зіграв головну роль.

нове обличчя, hugo boss, Новини серіалів і кіно, Джерард Батлер
Оціни пораду →
Переглядів: 852
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ