ВойтиРеклама

рецепти від читачів

Хобі і творчість

» Хобі і творчість

Не всі народжуються художниками, але художник живе в кожному з нас. Головне правильно знайти своє хобі. Якщо у вас не виходить малювати на папері, беріть в руки тканини, кераміку або скло. Все одно не виходить? Опануйте скрапбукінг, декупаж або візьміть в руки пластику. І ні в якому разі не здавайтеся.

Які квіти посадити на балконі

Балкон можна перетворити в зелену альтанку, а перед кожним вікном створити мініатюрний квітник - яскравий, барвистий і ароматний!

Як продовжити життя трояндам у вазі

Вам подарували прекрасний букет ароматних красивих троянд, ви поставили їх у вазу і бажаєте милуватися ними якомога довше? Як продовжити життя вашим прекрасним трояндам, читайте у цій статті.

П'ять серіалів про кохання, які допоможуть зрозуміти жінок

Розділяти серіали на жіночі і чоловічі - заняття невдячне і найчастіше марне. Завжди знайдеться дівчина, яка із задоволенням подивиться «Ходячих мерців» і «Американську історію жахів».

«Арт Онлайн Украина» - крупнейший магазин современной живописи

Украинский рынок современной, в частности интерьерной живописи (Fine Art) всегда находился и находится в сложных условиях. С очень высокой долей вероятности можно утверждать, что покупателей картин в Украине не намного больше, чем самих художников, их пишущих.

27 фільмів про Різдво

Що можна подивитися на Різдво з друзями, дітьми або коханим? Звісно ж, Різдвяні фільми.

Техніка безпеки на льоду: Якщо ви провалилися під лід

Бувають випадки, коли люди провалюються під лід і, на жаль, не завжди це закінчується благополучно. Провалитися, в принципі, може будь-яка людина - чи то рибалка, турист, мисливець, місцевий житель, що скорочує собі шлях, або діти, які граються на льоду.

Сломался компьютер - не беда, Compov сервис Вам поможет всегда

Компьютеры и ноутбуки стали неотъемлемой частью жизни многих люде. И с того времени, как у нас появилось много компьютеров и ноутбуков, проблемы, связанные с ними, стали расти.

Коротка історія «розмовного жанру» на ТВ

«Чи бачиш, П'ятачок, - задумливо мовив Пух, - Поезія, Рими - це не такі речі, які знаходиш ти, а такі, які знаходять тебе. І єдине, що ти можеш зробити - це піти туди, де вони тебе можуть знайти».

Лyчшие игpы 2012 гoда пo веpсии пoртала Yahoo!

Портал Yahoo! сделал итоги предыдущего 2012 года, в мире игр. Yahoo! Games выбрали лучших представителей в различных жанрах, и мы демонстрируем вам, что из этого получилось.

Фотосесія - приємні емоції у подарунок

Фотографія - це цілий світ, відображений в кадрі, світ, який назавжди залишиться в нашій пам'яті. Хіба це не чудово, що в одному єдиному знімку можна побачити стільки приємного: посмішку, погляд, настрій, - частинку самого себе або близької вам людини!

Електронна книга: бібліотека у вашому кармані

Людина, що читає в громадському транспорті - картина звична. Правда, останнім часом книга дещо видозмінилася - замість пухкого тома, гострі кінці якого впираються в пасажирів години пік, тепер в руках у більшості читачів невеликий електронний пристрій - рідер. І все частіше можна чути, що дні "паперових" видань выдходять у минуле.

Що почитати: 7 книжкових новинок осені

Осінь - самий вдалий час для читання. За вікном жовтіє листя, сірі хмари затягують небо, а ви, загорнувшись теплим пледом, з книжкою в руках насолоджуєтеся новою історією.

Як доглядати за грошовим деревом

Грошове дерево - красива кімнатна рослина, яка радує око, а ще, якщо вірити фен-шую, здатне поліпшити сімейне фінансове становище. Як же доглядати за грошовим деревом, щоб воно виросло міцним і здоровим?

Де читати про музику: ТОП-5 Українських сайтів

Підбірка цікавих музичних сайтів для українських меломанів.

Які кімнатні рослини очищують повітря

Виявляється, деякі рослини пречудовим чином здатні очищати повітря наших квартир. Які? Дізнайся у цій статті.

« 1 2 3 4 ... 12 13 »