ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Історія розвитку ресторанів

Історія розвитку ресторанів Перші ресторани з'явилися в Китаї в 13-му столітті, люди активно почали користуватися грошима, і на цьому тлі стала розвиватися індустрія харчування. Ще одним фактором у появі перших ресторанів послужило демографічне зростання населення, якому треба було багато їжі і місць для спілкування.

У Європі перші ресторани з'явилися набагато пізніше, це було 18 століття, і першою країною була Франція. Саме вона вважається батьківщиною ресторанів Європи. З легкої подачі французів у світову кулінарію прийшли котлети, фрикадельки, бульйон, рулет, омлет, антрекот, і багато інших популярних страв. Крім основних страв у французькій кухні більше трьох тисяч видів соусів.
Основними громадськими закладами в Європі були таверни, там народ міг гарненько випити і закусити. А для особливо важливих персон, яким дуже не хотілося трапезувати поруч з галасливою компанією простолюдин, і були придумані ресторани, де все було на вищому рівні.

Цікаво, що одна з популярних додаткових послуг ресторанів - бізнес ланчі - з'явилася на багато раніше ніж самі ресторани у 18 столітті в Англії було прийнято вести ділові переговори в середині дня, поєднуючи приємне з корисним - справа і легкий обід.

Перші ресторани в Росії з'явилися при Катерині II. Такі заклади тримали французи, німці та англійці, а справжній російський ресторан з'явився лише 1805. У меню були щі, стерлядь, Растегаев, для розваги народу залучалися цигани.

Кожен ресторан по-своєму унікальний. Директора намагаються зробити свої заклади особливими, що не схожі на інші. Вони наймають кращих шеф-кухарів, створюють унікальні страви і розробляють особливе меню. На роботу директора запрошують шоуменів, музикантів, співаків і танцюристів.

Автор: Вікторія Квін

До речі, компанія Вендінг-Вятка в м. Кіров пропонує вам вендінг снекових автоматів.

ресторанів, історія, Відпочинок, сімейний, розвитку
Оціни пораду →
Переглядів: 3029
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ