ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Звернення ТОВ «Біопром» до жителів міста Бориспіль

Новости в Борисполе

Звернення ТОВ «Біопром» до жителів міста Бориспіль Шановні Бориспільці,
Ми просимо Вашої уваги і завчасно дякуємо за Ваш час для ознайомлення з конструктивною позицією ТОВ «Біопром» щодо будівництва багатофункціонального громадського центру (БГЦ) в центрі міста Бориспіль. В світлі останніх емоційних висловлювань окремих депутатів та рішень, прийнятих місцевою Радою, ми вважаємо своїм обов’язком перед Вами, шановні Бориспільці, надати неупереджену та правдиву інформацію щодо стану та розвитку ситуації навколо будівництва БГЦ.

В першу чергу, ми вважаємо за необхідне розвіяти основні міфи, якими несправедливо апелюють певні депутати та намагаються переконати Вас, шановна громадо, у їх правдивості, використовуючи при цьому власні засоби масової інформації.

Міф №1. Будівництво БГЦ є незаконним. На сьогоднішній день ТОВ «Біопром» має всі узгодженні з місцевими органами влади документи та дозволи на оренду земельної ділянки та будівництво багатофункціонального громадського центру. З ініціативи депутатського корпусу відповідними державними органами (Прокуратура, Держархбудконтроль, Землеустрій, Держспецекспертиза та інші) були проведені детальні перевірки по дотриманню ТОВ «Біопром» вимог діючого законодавства. За результатами даних перевірок суттєвих порушень не виявлено. Окрім цього таких порушень не виявила і спільна делегація міської Ради у складі трьох комісій: земельної, транспортної та будівельної.

Міф №2. Забудовник забов’язаний побудувати Будинок Культури, а, натомість, будує багатофункціональний громадський центр.
Це є найпоширеніша теза для маніпулювання громадською думкою. Наразі не має жодного документу чи іншої юридичної підстави, яка б зобов’язувала ТОВ «Біопром» до побудови Будинку Культури (БК). На сьогоднішній день місцева влада не має грошей (як і протягом останніх 25 років) на самостійне будівництво БК, не існує також і альтернативного проекту будівництва БК іншим інвестором або меценатом. Такий проект є фінансовою утопією, з чим під час засідань місцевої Ради, погоджуються представники влади. Наразі актуальне питання полягає в наступному: «Що краще для міста: руїни недобудови на місті колишньої стихійної зони паркування та шиномонтажу, чи сучасний багатофункціональний громадський центр з важливою культурною складовою». Це єдина правда і тут не має місця для маніпуляцій на тему культури та духовності.

Міф №3. Фінансові вигоди забудовника значно переважають фінансові вигоди міста.
Шановні Бориспільці, ми звертаємо Вашу увагу на наступні цифри.
Вартість реалізації даного проекту, без врахування інвестицій орендарів, становить близько 60 млн. гривень.
Проект є інвестиційним, тобто для реалізації даного проекту забудовник бере на себе великі ризики, враховуючи економічну ситуацію в країні, та кредитні забов’язання. Початок повернення інвестицій від даного проекту запланований не раніше ніж через 5 років. Натомість місто вже отримало юридичні гарантії зі сторони ТОВ «Біопром» щодо сплати до міського бюджету пайового внеску, що становить 10% від будівельного кошторису проекту. Тобто вже сьогодні, в разі реалізації проекту, компанія ТОВ «Біопром» забов’язана сплатили в міську скарбницю близько 5 млн. гривень. Це гроші, які отримає міський бюджет на вирішення нагальних проблем міста: ремонт доріг, облаштування дитячих садочків та шкіл, оздоблення громадських будівель тощо.
За весь період оренди земельної ділянки компанія ТОВ «Біопром» вже перерахувала в міський бюджет понад 500 000 гривень;
В разі реалізації проекту місто Бориспіль отримає ще одну постійну статтю доходу до міського бюджету у вигляді податків від реалізації комерційної діяльності закладу та податків від новостворених робочих місць. Реалізація проекту передбачає створення близько 300 нових робочих місць. За самими скромними підрахунками місцевий бюджет буде отримувати більш ніж один мільйон гривень щомісяця.
Варто відмітити, що з реалізацією БГЦ до міста прийдуть іноземні компанії, які будуть інвестувати в розвиток міста і громади, а також забезпечувати європейскі стандарти працевлаштування.

Міф №4. Бориспольці повністю задоволені наявною інфраструктурою багатофункціональних, в тому числі торгівельних та розважальних закладів.
Сьогодні ми маємо ситуацію, коли депутати місцевої Ради беруть на себе відповідальність на сто відсотків говорити від імені усієї громади міста Бориспіль. Ми з великою повагою ставимося до вибору бориспільців, але часта зміна вимог зі сторони депутатів до майбутнього БГЦ, спонукала нашу компанію до власних досліджень громадської думки бориспільців з метою виявлення актуальних потреб громади. Для того, щоб не бути голослівними, ТОВ «Біопром» запросила провідний інститут соціальних досліджень України провести незалежне опитування мешканців міста. Результати даного дослідження будуть обов’язково надані Раді, виконавчим органам та широкій громадськості.
Не зважаючи на емоційні заяви певних депутатів, що жителі міста Бориспіль задоволені наявними пропозиціями розважально-торгівельних закладів та закладів відпочинку, це не відповідає дійсності. Наразі однією з головних «прогалин» є місця для культурного відпочинку з дітьми, а також місця відпочину для молоді. Звертаємо Вашу увагу, що майбутній БГЦ передбачає розвинену інфраструктуру для відпочинку з дітьми: дитячі кафе, ігрову кімнату, культурно-розважальні заходи, орієнтовані на найменших жителів міста. Для молоді – сучасні молодіжні заклади громадського харчування, а також культурно-мистецькі події.

Міф №5. Забудовник не йде на зустріч місцевій владі та не враховує побажання громадськості.
Як Вам відомо, рішенням лютневої сесії, була створена спеціальна комісія щодо питання будівництва БГЦ. Не зважаючи на те, що самі засідання були відкритими для обговорення, рішення комісії завжди приймались за зачиненими дверима, без участі ТОВ «Біопром» та представників громади, та, подекуди, не зовсім відповідали домовленостям, які були досягнуті під час тристоронніх обговорень. Так, вимоги щодо площі та розташування зали для проведення культурних заходів в рамках БГЦ, змінювалась принаймні тричі. Але не зважаючи на це, ТОВ «Біопром» прийняло ключові вимоги шановної комісії:
збільшення зали до 10% - 12% від загальної площі будівлі;
розташування зали не вище другого поверху БГЦ з влаштуванням окремого входу;
узгодження фасаду будівлі з головним архітектором міста Бориспіль;
вирішення питання паркування;
Звертаємо також Вашу увагу, що до старту будівництва на адресу ТОВ «Біопром» не надходило жодної скарги чи зауважень з боку місцевої Ради та окремих народних обранців. Як тільки будівництво розпочалось, настав час для нових вимог до майбутнього БГЦ, які із плином часу зазнавали змін.
З урахуванням вищенаведених фактів, актуальним є питання дійсних мотивів окремих депутатів, які чинять перепони для очевидного розвитку міста Бориспіль.

Хочемо звернути Вашу увагу, шановні Бориспільці, на питання щодо передачі майбутньої зали для проведення культурних подій БГЦ у власність міста. Закон про містобудування забороняє місцевій владі вимагати від забудовника передачі будь-яких площ у власність та \ або розпорядження міста. Проте, не під натиском депутатів, як ви можете почути, а за власним бажанням та через почуття соціальної відповідальності перед громадою міста, ТОВ «Біопром» має намір передати майбутню залу в БГЦ на користування та повне розпорядження громади, після введення в експлуатацію будівлі та виконання умов кредитування перед закордонною фінансовою установою.

Шановні співгромадяни, ми закликаємо Вас сформувати власну думку щодо питання будівництва БГЦ в Борисполі. На превеликий жаль, наразі в місті склалась ситуація, коли окремі депутати намагаються ототожнювати інвестиційні проекти (хоча наразі їх всього одиниці!) Борисполя із загарбницькими та іншими негативними намірами приватного бізнесу.
Ми вважаємо неприпустимою практику політичних спекуляцій навколо теми будівництва БГЦ та, враховуючи, що цього вимагає ситуація, маємо намір захищати свої законні права на попередньо узгоджене будівництво, з обов’язковим урахуванням актуальних потреб та думки громадськості. Нас залякують демонстраціями та фізичному опору будівництву. Але ми переконані, що Ви, шановні Бориспільці не будете піддаватися на дешеві провокації. Ми віримо, що коли мова йде про десятки мільйонів прибутків для Борисполя, не повинно бути місця особистим антипатіям та емоційному неконструктивному діалогу. Ми дуже сподіваємось на Вашу справедливу оцінку ситуації.

З повагою до Вас, шановні Бориспільці.
Заступник директора ТОВ «Біопром» Карлова Олена Костянтинівна

Бориспіль, міста, жителів, Звернення, «Біопром»
Оцени новость →
Просмотров: 1519
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar
1
1 Спам
Шановна Олена. Все написано дуже солодко ........Тільки для окремих людей в цій КОРРУпційній махінації ,хтось оримає гарні гроші А Громада зостанеться з ВЕЛИКОЮ ДУЛЕЮ під самісінькім носом. Так як сталося з площею що займає Бархат. Раніше там відпочивали Бориспільці ЗАУВАЖУЮ ВСІ а нє СЛИВКИ БОРИШПОЛЯ! Будинку культури бути і неякій Биопром тут не потрібен! Мені як мешканцю міста потрібен Клуб. І на тому крапка . Готуйтеся до НАРОДНОГО ПРОТИСТОЯННЯ ! Громадо до боротьби За КУЛЬТУРНЕ майбутне МІСТА БОРИСПІЛЬ!!!!«Но пасара́н» (исп. ¡No pasarán!, фр. Ils ne passeront pas — «Они не пройдут») — политический лозунг, выражающий твёрдое намерение защищать свою позицию.No pasarán!No pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!p asarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pa sarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pas arán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasa rán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasar án!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasará n!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán !pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán! pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!pasarán!
avatar

Новости по теме

Новости партнеров