ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Зупинка-привид у Борисполі

Новости в Борисполе

Зупинка-привид у Борисполі Як повідомлялось раніше, на початку травня у Борисполі на стоянці торгового центру «Аеромол» відбулось урочисте відкриття, як оголошувалось, нової автобусної зупинки, яка мала замінити існуючу у місті «автостанцію». Виявляється, це так урочисто з оркестром відкривали лише диспетчерський пункт.

«Різниця у тому, що до автостанції ставиться дуже багато вимог, — говорить заступник міського голови Микола Корнійчук. – Там має бути передбачено зал для відпочинку, кімната матері і дитини, зручності для інвалідів. Біля «Аеромолу» передбачався простий диспетчерський пункт для автобусів, що проходять через місто. Зараз там залишилось виконати ще деякі роботи – поміняти двері у касу, поставити кілька лавок, зробити розмітку.»

Пункт чи станція – людям різниці немає. Головне, щоб було зручно й безпечно. Але про які зручності йдеться, коли зараз там ніде сховатись від дощу та спеки — арки з прозорого пластика шириною усього лише півтора метри піднесені на висоту близько трьох з половиною метрів.

Схоже, наша громада стала в черговий раз жертвою популізму. Читаємо у Вікіпедії: «В Україні термін «популізм» найчастіше вживається на означення політики загравання влади з народом для забезпечення популярності, що характеризується демагогічними гаслами, необґрунтованими обіцянками.»

Останнім часом «Аеромол» робить усе, щоб заманити людей до своїх торгових залів. Звідси й День молоді на околиці міста, а не у парку, як має бути. Невже місто Бориспіль не заслуговує на нормальну автобусну зупинку? Таку, щоб не соромно було показати гостям. Адже у нас ще не всі літають літаками.

Автор: Сергій КРУЧИНІН, Щотижневик «Вісті»

Бориспіль, автостанція, Аеромолл, aeromall, новини
Оцени новость →
Просмотров: 905
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров