Все частіше на ринках та у торгівельних центрах Борисполя мо" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Зникає малий бізнес?

Новости в БорисполеВсе частіше на ринках та у торгівельних центрах Борисполя можна побачити закриті магазини та виставлені на продаж кіоски. Не краща ситуація і в інших містах країни
Рідіють ряди підприємців на «Центральному» ринку. За останні декілька місяців то тут, то там у торгівельних рядах можна побачити, як зачиненими дверима та оголошеннями «Продається» зустрічають потенційних покупців колись привітні, а тепер гнітючо-німі кіоски підприємців.

«Чому зачинені?» — запитую у продавців із сусідніх магазинчиків. «Невигідно стало працювати – податки високі, а прибутки малі. Скоро, може, і з нами таке буде», — пояснила продавчиня жіночого одягу. Їй в унісон друга, що торгує сувенірами: «Ось цілий день простояла, а заробила копійки. Частину із того – мені, а решта – господині. Боюся навіть думати, до чого найближчим часом може призвести така ситуація. Залишимося без роботи, та й годі».

Що ж тут думати: зникає малий бізнес. Адже умови, в яких сьогодні опинилися підприємці, не завжди витримують представники великого бізнесу, а що там уже говорити про малий та середній бізнес? Слухаючи розмови про ситуацію на ринку, інші продавці лише зітхають: мовляв, немає більше чого додати до сказаного, усе зрозуміло і без слів. І мовчки повертаються до звичного щоденного заняття: теревенів із сусідами по кіоску, читання чи розгадування кросвордів — адже покупців все одно не густо.

Компетентно
За інформацією відділу підприємництва виконавчого комітету, якщо реєструється 20 юридичних осіб, то припиняють діяльність дві, а при реєстрації 27 фізичних осіб припиняють діяльність 16!

Юлія ГАМАН
Фото Віктора СПІВАКА
джерело: Вісті

Оцени новость →
Просмотров: 552
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров