ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Зло, яке вбиває повільно

Новости в районе

Зло, яке вбиває повільно До автора звернувся мешканець міста Бровари Михайло Міщенко з проханням висвітлити нагальну проблему. Він проживає на вулиці Короленка, поряд з магазином «Знахідка», який працює і в нічний час. Михайло Петрович постійно спостерігає, як підлітки, купуючи спиртні напої, їх потім розпивають на дитячих майданчиках, лавках поблизу будинків, а з настанням холодів «перебазовуються» до теплих під’їздів. У місті вже не один рік прийнято постанову, яка забороняє перебування підлітків вночі без супроводу дорослих, та й напої продавати особам молодшим 18 років заборонено.

За даними ВООЗ рівень вживання алкоголю в Україні є одним із найвищих у світі і становить близько 18 літрів за рік на людину. Це свідчить про деградацію нашого народу.

За 20 років незалежності ми втратили від алкоголю понад 7 млн чоловік. Вимираємо ми найшвидше в Європі. Зараз в Україні нараховується більше ніж 700 тисяч лише офіційно зареєстрованих алкоголіків. Швидкість знищення українців – 820 людей (2 батальйони) щоденно, 36 людей (1 взвод) щогодини.

Проблема дуже гостра, бо алкоголь — це зло, яке вбиває повільно. До того ж, подібне спостерігається поблизу всіх «нічних» маркетів: «Кумушка», «Тандем», «Ельф», «Оазис», тощо. Більшість крадіжок, грабежів, розбійних, хуліганських нападів, за свідченням МВС, скоюються вночі. І переважна більшість хуліганів чинять злочини після вживання алкоголю. У стані алкогольного сп’яніння скоєні майже 95% тяжких злочинів. Такий стан тривожить простого мешканця міста Михайла Міщенка, та, на жаль, байдужою залишається влада.

Олександр ВАКУЛЕНКО, Вісті

Хочешь узнавать новости Борисполя первым? — Подпишись на Telegram Движение Борисполя
магазин «Знахідка», бровари
Оцени новость →
Просмотров: 653
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров