Щонеділі у пообідню пору на хвилях міського радіомовлення Борисполя лунає передзвін дит" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Зірочки бориспільського радіоефіру

Новости в Борисполе

Щонеділі у пообідню пору на хвилях міського радіомовлення Борисполя лунає передзвін дитячих голосів, сміх та жарти. Це четвертокласниці Дарина Пономарьова та Марія Гаврилюк (на фото зліва направо) в черговий раз вийшли в ефір зі своєю уже відомою слухачам передачею «Цікаві новинки від Марійки і Даринки».
Обидві дівчинки тісно заповнили свій вільний час: вивчення іноземної мови, танці, співи, сценічне мовлення… І ось уже рік, як до цього списку приєднали «роботу» на радіо – перший ефір «Цікавих новинок» був 8 березня минулого року. І сьогодні, кожного останнього дня тижня, із 14.00 до 15.00 в рамках передачі міського радіомовлення із дитячих вуст можна почути новини з життя підростаючого покоління бориспільців, повчальні історії морального характеру, гуморески, а також насолодитися дитячою безпосередністю із розмов ведучих з гостями студії – школярами різного віку місцевих закладів.
Виховав цих юних зірочок бориспільського радіоефіру Будинок дитячої та юнацької творчості, де вони разом із заступником директора з навчально-методичної роботи Наталією Тименко проводять репетиції передач, пишуть сценарії, підшукують гостей для ефіру. За словами пані Наталії, Даша і Маша ходять на гурток сценічного мовлення у Будинку творчості, а тому особливих проблем із участю дівчат у радіопередачі не виникло. Ось так і з’явилися у радіосвіті Борисполя «Цікаві новинки від Марійки і Даринки», автором сценарію яких на сьогодні є старшокласниця Аліна Черпак.

Юлія ЛИСИЦЯ
Фото Віктора СПІВАКА

«Вісті»

Оцени новость →
Просмотров: 776
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров