В останні роки зима не часто балувала нас такою красою. Цьогоріч вона вирішила віддати " />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Зима не здавалася, та її проводжали!

Новости в Борисполе

В останні роки зима не часто балувала нас такою красою. Цьогоріч вона вирішила віддати усі борги відразу. Навіть на Масляну, у день проводів Зими, холодна красуня намагалася причепурити свої білосніжні шати густою вуаллю снігопаду.

Але хто сказав, що снігопад — це погана погода? У всякому випадку для тих, хто зібрався на святкування Масляної до Бориспільського міського парку культури, він не став на перешкоді.
Цьогорічна Масляна була особливою, адже в один день відзначали кілька свят: це і Стрітення — одне із найбільших релігійних свят, і Новий рік за східним календарем, а ще — День Святого Валентина — улюблене свято молоді. Але головним приводом для святкування були все-таки проводи Зими, а одним із найпопулярніших атрибутів свята стала красуня-Масляна, найпопулярнішим пригощанням — млинці із маслом, і з найрізноманітнішими начинками. А спеціально для богатирів бориспільського святкування міська рада приготувала особливі гостинці — гарячий чай та бутерброди з салом та різними приправами. Цими бутербродами було викладено напис «Я люблю Бориспіль».

Цього року традиційні народні гуляння розгорнулися на повну силу. Бориспільські богатирі досить легко підкорювали стовп, виборюючи подарунки. А один із торішніх переможців цього конкурсу — Василь Костенко із Богуслава, про якого писали «Вісті», ще заздалегідь телефонував до редакції і цікавився, чи буде на нашому святі підкорення стовпа. Цього разу він також був серед переможців. Кореспонденту він повідомив, що виграні подарунки — то не головне. Найважливіше — азарт і відчуття перемоги.
Силачі мірялися силою, піднімаючи гирю, більш юні змагалися в перетягуванні канату. Біля красуні-Масляної гуртувалися бажаючі позмагатися лава на лаву. А запальна музика піднімала настрій і, здавалося, розганяла набундючені хмари.
Люди таки скучили за теплом. І коли Масляна яскраво спалахнула, освітлюючи дорогу наступниці зими, зігріла серце надія на те, що весна уже не за горами.

Інна Кринична
Фото В. Співака

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 550
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров