ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Жуйка під назвою «Європейська якість»

Новости в Борисполе

Мабуть, саме таку модель обра­ло для себе керівництво нашого міста, коли створювало в тихих кабінетах ви­конкому агітаційну жуйку під назвою «Європейська якість». Провели експери­менти на собі та понесли кожному мешканцю Борисполя. Навіть за бюджетні кошти інформаційно-довідкові центри створили для розповсюдження жувального продукту.
Мета керівництва зрозуміла: кожен бориспілець повинен відволіктися від оточуючих проблем, а для цього йому необхідно дати щось не­звичайне та казкове. Мабуть, на думку посадовців, коли почнуть городяни споживати агітаційний витвір, то перестануть згадувати про наболілі проблеми й усі почнуть думати суто про європейські стандарти, про ISO і європейську якість. А що ще можна зробити?
Постійні концерти та конкурси вже не допомагають. От як примусити мовчати батьків, діти яких ходять до школи й сидять цілий день за маленькими партами, заробляючи собі викривлення хребта? Правильно! Адже хребет деформується не в міського голови, а у школярів, тому треба довести батькам, що в місті — ISO та європейська якість. А батьки зі своїми партами лізуть! Якщо вже так потрібні ті парти, підіть і купіть самі або спонсора знайдіть. Хіба не бачите, що влада зайнята процесом якісного обслуговування?
Або що запхнути до рота мешканцям, які постійно цікавляться про гарячу воду? Правильно! Запропонувати скуштувати агітаційний жувальний продукт. Почнуть вживати жуйку та замовкнуть, бо зрозуміють, що можна помитися з європейською якістю і в тазику, а не в ванній.
Кого тазик із відром не влаштовують, то нехай починає жувати європейську якість інтенсивніше. Тоді уява перетворить усе на ванну або душову кабінку.
Посадовці чудово засвоїли прислів'я, «мовчання — золото», тому розповідають громаді лише про європейську якість у Борисполі і про ISO. Чиновники стверджують, що живемо ми з нашими стандартами навіть краще, ніж у тій старій Європі.
Щодо вирішення існуючих проблем у місті, то на думку виконкому – всій громаді краще мовчати і жувати. Мета їх зрозуміла, коли запхати щось для пережовування, менше буде незручних питань. Тоді всі нарікання на безпорадність і бездіяльність влади зникнуть, як тінь на сонці.
Ми спробували пожувати – не сподобалося. А вам, шановні?
 
Таня Маркова
«Форум-Експрес»

Оцени новость →
Просмотров: 556
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров