Це був один з найбільш комфортабельних і благоустр" />

ВойтиРеклама на сайте

Згорів ринок «Зоряний»

Новости в Борисполе

Це був один з найбільш комфортабельних і благоустроєних ринків міста. Багато хто пам’ятає його гучне відкриття кілька років тому, приурочене до Дня Борисполя. Вогонь знищив ринок «Зоряний» менше ніж за три години...
За повідомленням Бориспільської СДПЧ-21, виклик з інформацією про пожежу на «Зоряному» надійшов на пульт диспетчера у четвер 14 жовтня о 23.45. Локалізувати вогонь вдалося о 2.15, а ліквідували пожежу тільки о 3.10 наступного дня. На ліквідації пожежі були задіяні машини із Борисполя, сіл Іванків, Рогозів Бориспільського району, аеропорту «Бориспіль», Броварів, Баришівки, Києва — загалом 12 відділень.

За даними Інтерфакс-Україна, вогнем були охоплені 138 торгових павільйонів на площі 3300 кв. м.
Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Петрович Корнійчук, який був очевидцем події, розповідав, що вогонь поширювався настільки швидко, що за 20 хвилин згоряв цілий ряд кіосків. Коли горів магазин «Космо», повітря здригалося від вибухів аерозольних балончиків. Температура була настільки сильною, що на висотному крані на висоті зайнялася кабіна.

Підрозділам МНС вдалося зупинити поширення вогню. 32 торгових павільйони і сусідні будівлі вдалося вберегти. Людських жертв і постраждалих немає. Причини пожежі і розмір збитків з’ясовуються.
Прокуратурою за фактом пожежі порушено кримінальну справу.

Інна Кринична
Фото ТРС «Бориспіль» та автора

Джерело: ВІСТІ

Більше інформації на форумі

Оцени новость →
Просмотров: 1000
Рейтинг: 5.0/1

Обратите внимание

Новости по теме

Оставьте своё мнение

avatar

Новости от партнеров

Loading...