Микола Григорович Самсонюк із Любарець Бориспільського район" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Земля і люди

Новости в БорисполеМикола Григорович Самсонюк із Любарець Бориспільського району звернувся до редакції «Вістей» з проблемою, яка спіткала не лише його одного. За словами чоловіка, багато любарчан за останні роки залишилися без землі, без батьківщини.
«Цей город наша родина обробляла більше ніж 200 років. І турецька влада була, і німецька, і радянська, і царська — ніхто землі у нашого роду не відбирав. А це прийшли до влади ділки, які таким займаються. Хотів поговорити із землеміром Григорієм Волошиним, він тікає, не хоче спілкуватися, — розповідає Микола Самсонюк. — Я тепер не знаю, чи то мій город, чи ні, — зітхає чоловік. — Говорять, що мою земельну ділянку посунули туди, де дорога і болотиста місцевість.»
На місце, де колись стояла хата діда-прадіда, цієї весни завезли будівельний матеріал. Чоловік розповів, що звернувся до нового Любарецького сільського голови Миколи Івановича Коломійця, який порадив продовжувати обробляти город...
Про те, що подібні випадки непоодинокі, навіть відкрито у селі говорять. Постраждалими виявилися переважно пенсіонери. «Це не з одним Самсонюком така ситуація вийшла, — сказала жінка з Любарець, яка вказувала мені дорогу до ошуканих людей. — За попереднього сільського голови Юрія Донця багато таких випадків у селі було. Леонід Макаренко, наприклад, судиться. А ті, що з ціпками, куди поїдуть?..» Жінка сказала ще щось нехороше на адресу тих, хто «чинить земельні афери і наживається на людському горі», змахнула безпорадно руками і пішла далі...
Державний акт на земельну ділянку Миколи Григоровича знаходиться у стадії виготовлення. Чоловік найбільше сподівався на підтримку уряду Тимошенко, який обіцяв допомогти швидко приватизувати батьківщину. Вірив у порядність місцевої влади. Навіть до суду подавати родина Самсонюка не має бажання. «Невже за свою землю, яку ще мій прадід обробляв, я повинен судитися? Там стояла хата, в якій я народився,» — говорить 72-річний чоловік.

Лариса Мацюк
Фото автора

джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 502
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров