У день Святої Трійці всі дороги ведуть до галявини Бориспіль" />
ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Зелена радість Троїцького свята

Новости в БорисполеУ день Святої Трійці всі дороги ведуть до галявини Бориспільського історичного музею, де, за гарною традицією, відбувається чудове святкове дійство. Зачин улюбленому у народі святу зробив ансамбль «Травневі роси». У зелених вінках, з піснею вийшли учасниці колективу, щоб привітати присутніх, побажати доброго здоров’я всім, хто зібрався тут. Цього року зійшлося сюди стільки бориспільців, що ніде було яблуку впасти. Приємно, що на святі було багато дітвори, яка брала активну участь у дійстві.
Почалося вітання гостей, зустріч Куста (шест із різнокольоровими стрічками). Дівчата у національному вбранні зробили обходи з віншуванням, а потім долучилися до свята ансамбль «Веселочка», дівчата з вокальної студії «Співаночки». А ще присутні побачили обряди завивання вінків на березі та кумування. «Травневі роси» показали дійство-гру з обирання старшої кумасеньки. Потім присутні зустрічали русалоньок — танцювальний колектив «Міленіум». Приємно здивували глядачів учасники військово-патріотичного клубу «Ратоборець», які продемонстрували прийоми козацьких єдиноборств.
Глядачі тепло вітали виступи хору «Червона калина» та сеньківського козацького гурту музикантів «Миколин гурт». Ті, хто прийшов сюди, насолоджувалися піснями, хороводами, побачили виставки художників, вироби юних гончарів із Центру технічної творчості «Еврика», Будинку дитячої творчості, виставку ляльок-мотанок, виставку рушників тощо. На завершення дітвора, яка прийшла на свято у вишиванках та національних костюмах, отримала подарунки.

Віктор Співак
Фото автора


джерело: ВІСТІ

Оцени новость →
Просмотров: 539
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров