ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Завершився чемпіонат міста з волейболу

Новости в Борисполе

Завершився чемпіонат міста з волейболу 18 березня у м. Борисполі в спортивному ігровому залі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи завершився чемпіонат міста з волейболу 2011 року серед жіночих команд організацій, установ, аматорських спортивних клубів, у якому взяло участь 6 волейбольних жіночих команд нашого міста.

У результаті запеклої спортивної боротьбі вольову перемогу над студентською збірною одержали волейболісти молодіжної збірної команди м. Борисполя. У боротьбі за бронзову нагороду команда аматорського волейбольного клубу «Фани волейболу» поступилися жіночій збірній ДП МА«Бориспіль».

Серед чоловічих команд перемогу святкувала волейбольна студентська збірна м. Борисполя, яка переграла команду ветеранів.

У матчі за бронзові нагороди чемпіонату волейболісти ДМА «Бориспіль» таки переграли аматорський волейбольний клуб «Сокіл» з трьох партій.

Змагання організували та провели Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення спільно з працівниками ДЮСШ, управління освіти і науки Бориспільської міської ради.

Бориспіль, чемпіонат міста, волейбол, спорт
Оцени новость →
Просмотров: 664
Рейтинг: 5.0/2

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров