ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Засідання виконавчого комітету міської ради

Новости в Борисполе

31 січня міський голова А.Федорчук провів засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглядалося ряд важливих питань. Зокрема, члени виконавчого комітету схвалили рішення про результати роботи служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради за 2010 рік. Основними напрямками, по яких працює Служба щодо виконання завдань, покладених на неї, є здійснення соціального захисту дітей щодо забезпечення їх законних прав та інтересів на належне виховання у сім’ї батьками (особами, що їх замінюють – опікунами, піклувальниками), а також профілактична робота з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Станом на 28.12.2010 на обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах у Службі перебуває 39 дітей/25 сімей.
Поряд з цим, Службою до органів внутрішніх справ було направлено 37 клопотань щодо порушення провадження про притягнення до адміністративної відповідальності батьків, згідно з ст. 184 КУпАП, які неналежно виконують свої батьківські обов’язки, на цей час всі клопотання задоволені. До судових органів в інтересах дітей направлено 2 позови про позбавлення батьківських прав та 1 заява про визнання особи недієздатною, в результаті задоволення позовних вимог неповнолітній віком 15 років набув соціально-правового статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, відповідно 1 позов та 1 заява знаходяться на розгляді в Бориспільському міськрайонному суді. 1-на дитина влаштована у дитячий будинок сімейного типу, 7 дітей передані під опіку (піклування) у сім’ї громадян.

З метою організації належного ведення державної статистики щодо дітей та додержання конфіденційності інформації, у Службі створена єдина інформаційно-аналітична система «Діти» на електронних носіях та обліково-статистичні картки (ОСКД) на кожну дитину на паперових носіях, доступ до яких мають лише працівники Служби, згідно з відповідним наказом. З усіма дітьми, схильними до девіантної поведінки, які перебувають на обліку, Службою проводиться індивідуальна виховно-профілактична та роз’яснювально-попереджувальна робота, спрямована на соціальну адаптацію дітей, оздоровлення обставин у їх сім’ях та недопущення повторних правопорушень та інших проявів асоціальної поведінки. З метою визначення пріоритетних напрямків по плануванню роботи Служби щодо подолання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли 18-ти річного віку, однією із ефективних форм роботи залишається проведення спільних загальноміських цілеспрямованих рейдів «Діти вулиці», «Молодь і дозвілля», «Підліток», «Нічне місто», «Комп’ютерні клуби», «Канікули», «Здоровий побут», «Правопорядок», «Розшук», «Літо – 2010», які Служба проводить спільно із ВКМСД Бориспільського МВ; відділами у справах сім’ї, молоді та спорту; економіки; санітарно-епідеміологічною станцією; управлінням освіти і науки; соціальними педагогами шкіл міста; за участі депутатів міської ради; представників громадськості; місцевих засобів масової інформації. Так, протягом 2010 року проведено 46 таких рейдів, у ході яких виявлено 15 дітей.

Поряд з цим, у ході рейдів проводяться обстеження житлово-побутових умов та умов виховання дітей в неблагополучних сім’ях. Крім того, під час проведення рейдів попереджено 89 батьків про відповідальність за невиконання ними своїх батьківських обов’язків. Проведено профілактично-роз’яснювальна та попереджувальна робота з 82-ма неповнолітніми, які перебувають на обліку.

Станом на 31.12.2010 року на первинному обліку Служби перебуває 69 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Пріоритетним напрямком в роботі Служби, її підрозділу по опіці і піклуванню є реалізація права дітей на сімейне виховання, насамперед біологічними батьками, або в прийомній сім’ї, дитячому будинку сімейного типу, в сім’ї опікунів та піклувальників, або на усиновлення виключно громадянами України.

У результаті, за 2010 рік під опіку та на піклування передано 7 дітей, 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлені громадянами України.

Також виконавчим комітетом міської ради було розглянуто рішення про стан організації харчування у навчальних закладах міста у 2010 році та прийнято рішення про посилення контролю за виконанням норм харчування, дотриманням виконавської дисципліни і персональної відповідальності керівників навчальних закладів за станом організації харчування дітей, а також доручено фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради забезпечити у 2011 році у повному обсязі фінансування витрат, пов’язаних із організацією безкоштовного харчування учнів 1-4 класів.

Розглядалися також рішення про заборону руху вантажних автомобілів та встановлення дорожніх знаків 3.3. «Рух вантажних автомобілів заборонено» по вул. Дімітрова (від перехрестя її з вул. Головатого до перехрестя з вул. Шевченка) з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та створення комфортних умов проживання населення, а також рішення про схвалення Регламенту виконавчого комітету Бориспільської міської ради, затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2011 рік, схвалення Програми правової освіти населення міста Борисполя на 2011-2014 роки, затвердження Порядку міжвідомчої взаємодії щодо здійснення соціальної роботи та соціально-правового захисту дітей та сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, основні заходи з підготовки місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і території (цивільної оборони) м. Борисполя у 2011 році, про адміністративну комісію, а також питання житлово-комунального господарства, житлові питання, управління майном, будівництва, містобудування та архітектури.

джерело: Офіційний сайт Бориспільської міської ради

Оцени новость →
Просмотров: 559
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров