ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Заплющ очі й не дивись

Новости в Борисполе

Та існують речі, які ввійшли до нашого життя штучно, ззовні. Наслідки такого «подарунку» ми всі вже почали відчувати не тільки в нашому місті, а мабуть по всій країні. Мова йде про вживання пива нашою молоддю.
Щодня з усіх рекламних носіїв, з телевізійних екранів лунають заклики пити пиво — бо це друзі, настрій та вдача. Конкурси, призи і подарунки, все що забажаєш…
Дорослі люди пропускають це повз увагу, а ось молодь, тобто наші діти, сприймає такі речі дуже серйозно і процес починається. Пиво стає нормою життя для них, незмінним атрибутом кожної молодіжної компанії. І не важливо, де пити те пиво – на лавочці в парку, у дворі біля дитячого майданчика чи просто посеред вулиці. Перераховувати можливі місця немає сенсу, але треба зауважити, що пляшка пива в руках парубка або дівчини стала невід’ємною частинкою, як парасолька в руці під час дощу.
Молоде покоління зростає, і ніхто не дасть гарантії, що не прийде час, коли пляшка горілки стане нормою життя. Хоча на мій погляд, немає жодної різниці між першим і другим, шлях один – з кінцевою зупинкою під назвою «алкоголізм».
Так. Приймається зауваження, що існують заходи, які мають протистояти лиху. Законодавець посилює відповідальність за вживання пива. Бориспільські депутати ухвалюють рішення, які за змістом обмежують вживання спиртних напоїв у місті. Міліція затримує та штрафує порушників. Але вживання пива серед молоді зростає як сніжний ком.
Марно звинувачувати виконавчу владу і міського голову в бездіяльності. Так само марно дорікати підприємцям, для яких продаж пива — лише бізнес. Який сенс у цьому? Адже до тих пір, поки мовчить громадськість, поки ми з вами не розплющимо очей і не втрутимося, позитивних змін не відбудеться.
Жодні паперові пакети не приховають та не зупинять загрозу для майбутнього покоління. Лише тоді, коли кожен із нас забуде про байдужість, не пройде повз дітей, які п’ють, не промовчить і не відведе погляду — ми зможемо зупинити загрозу. Треба тільки розплющити очі та зрозуміти, що мовчати більше не можна, це вже небезпечно. Ми готові. А ви?
 
Таня Маркова
«Форум-Експрес»

Оцени новость →
Просмотров: 553
Рейтинг: 5.0/1

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров