До редакції «Вістей» звертаються читачі із проханням з'ясувати, чому Бориспільська райд" />

ВойтиРеклама на сайте

рецепти від читачів

Замок

Новости в Борисполе

До редакції «Вістей» звертаються читачі із проханням з'ясувати, чому Бориспільська райдержадміністрація відгородилася від людей замком. Адже щоб потрапити на другий поверх (саме там розміщені кабінети керівників РДА), потрібно набрати по телефону номер, що відповідає тому чи іншому високопосадовцю. Наших додзвонювачів це обурює, а декого просто принижує. Тож питання, які мешканці району поставили до редакції, ми адресуємо керівнику апарату Бориспільської РДА Володимиру Бондарю.

— Володимире Васильовичу, читачі «Вістей» запитують, чому на дверях другого поверху райдержадміністрації висить замок, якщо на першому поверсі є охорона? Від кого відгородились представники районної влади? І чия це ідея?
— Так, є охорона на першому поверсі. Але у нас були випадки крадіжок мобільних телефонів, ключів, інших особистих речей з кабінетів. Приходять сюди і циганки, і гадалки, і торговці якимось товаром. Було велике скупчення людей, не було контролю. Тому керівниками адміністрації, ще до призначення мене на цю посаду, було прийнято рішення встановити магнітний замок і телефон, вивісити список керівників основних відділів райдержадміністрації, до яких звертаються громадяни. Тож усі бажаючі можуть потрапити у будь-який відділ, до голови РДА, його заступників. Для цього потрібно тільки набрати відповідний номер телефону, і потім той чи інший керівник або секретар вийде і відчинить вам двері. Я не знаю, чия це ідея, але я вважаю, що ця ідея правильна.

— Говорять, що у радянські часи відвідувачі могли безперешкодно потрапити на прийом секретаря райкому партії, а сьогодні влада повністю відмежувалася від людей замками, охороною, сигналізацією. Що Ви скажете з цього приводу?
— Люди можуть говорити все, що завгодно. Але я вважаю, що це зроблено правильно, тому що ми відслідковуємо порядок в адміністрації: хто заходить, що робить тут. У нас же немає пропускної системи, є просто охорона вночі. Удень же приходить багато людей, тому усіх контролювати охоронець не може.

— Ваші відвідувачі скаржаться, що без окулярів не усі можуть прочитати телефони, які вказані у списку. Окрім того, не завжди літні люди можуть самостійно скористатися телефоном...
— Якщо ж хтось погано бачить і стоїть тут, то йому завжди допоможуть, відчинять двері. А коли погано видно номери телефонів, то я дам розпорядження, щоб надрукували більшим шрифтом.

— А хто має вільний доступ до відмикання дверей?
— Усім співробітникам райдержадміністрації ми видали пластикові картки. Окрім того, сільські голови, за бажанням, замовляли такі картки. Це не проблема. Та люди мають знати, що їх завжди тут чекають з будь-якими зверненнями, нехай приходять за допомогою. До того ж, на першому поверсі є відділ звернень громадян, де кожна людина без картки, без охорони, без сигналізації може прийти і записатися на прийом до будь-кого із керівників адміністрації.
«Наскільки є правомірним встановлення замка у райдержадміністрації?» — інше питання читачів «Вістей» ми адресували Бориспільському міжрайонному прокурору Олександру Івановичу Бутовичу. Керівник правоохоронних органів району пояснив, що адміністративна будівля РДА — режимний об’єкт, і законом встановлювати замок на дверях не передбачено, але й не заборонено.

Лариса Громадська

Источник

Оцени новость →
Просмотров: 684
Рейтинг: 0.0/0

Комментарии

avatar

Новости по теме

Новости партнеров